09175023520 info (@) linasoft.ir

edius 1 – اصول تنظیم اولیه نرم افزار ادیوس

آموزش ادیوس آموزش مقدماتی ادیوس edius 1 – اصول تنظیم اولیه نرم افزار ادیوس
edius 1 - اصول تنظیم اولیه نرم افزار ادیوس

آموزش مقدماتی ادیوس

edius 1 – اصول تنظیم اولیه نرم افزار ادیوس

ب linasoftgvx

edius 1 – اصول تنظیم اولیه نرم افزار ادیوس

در این درس شما با اصول اولیه و تنظیم فرمت و کدک مورد نیاز کاری در قالب یک ویدیو آموزشی کامل  آشنا می شوید. دروس این بخش از درس های پایه می باشد و لازم است تا قبل از شروع به کار با نرم افزار ادیوس این درس را حتما فرا بگیرید . چرا که در همه مراحل کار تدوین به درد شما خواهد خورد.

edius 1 – اصول تنظیم اولیه نرم افزار ادیوس

کلیه نرم افزار های تدوین فیلم از یک الگوریتم و اصول پایه در تدوین فیلم استفاده می کنند . مهم نیست چه نرم افزاری باشد از ادیوس،پریمیر، افتر افکت، وگاس، مک و ..  استفاده می کنید. یا حتی از نرم افزارهای ساده و پیش پا افتاده  هم استفاده کنید همگی برای داشتن یک خروجی استاندارد باید این اصول پایه را حتما رعایت کنند.

در این درس بصورت کامل شما با تنظیمات مختلف نرم افزار ادیوس آشنا خواهید شد از جمله این تنظیمات می توان به نرخ فریم ها،کدک و فرمت ها و تنظیمات جانبی آنها اشاره کرد که بصورت کلی توضیح را برای شما دادیم.


edius 1 - اصول تنظیم اولیه نرم افزار ادیوس
پریست های ویدیویی

در ابتدای این درس شما با نحوه انتخاب فرمت و کدک های مناسب ویدیو آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه از بین فرمت های DV-HD-4K یکی را انتخاب در ادامه مراحل با انتخاب نرخ فریم ها بر اساس نوع کار را انتخاب می کنید . در این درس به مبحث مهمی اشاره می شود که شما اطلاعات کاملی از علل و چگونگی انتخاب نرخ فریم های ۲۴ یا ۵۰ یا ۶۰ آشنا خواهید شد که در تدوین فیلم بسیار مهم می باشد .


در ادامه به مبحث مهم دیگر در انتخاب دیگر تنظیمات دقیق یک پریست انتخاب شده می پردازیم و شما را با روش های چگونگی انتخاب ریز تنظیمات یک پروژه آشنا می کنیم . از جمله این انتخاب ها تغییر اندازه پیش فرض انتخابی به دیگر فرمت های کاری،انتخاب اندازه و نرخ فریم ها،انتخاب نوع کدم ،کانال های ویدیویی،کیفیت صدا،مبحث فیلدها ،انتخاب تعداد لایه صدا،ویدیو،و متن و دیگر موارد مهم بصورت کامل خواهیم پرداخت .

 

پروژه جدید در نرم افزار ادیوس


مشاهده فیلم آموزشی:

 

, , , , ,

linasoftgvx

نوشته شده توسط linasoftgvx

من مهدی کوهی، مدیر و موسس لیناسافت و مدرس دوره آموزش آنلاین نرم افزار محبوب ادیوس هستم. دارنده مدرک آموزش ادیوس از گراس والی کلن، و هدف از ایجاد سایت اورژانس ادیوس ارایه مطالب و آموزش های مرتبط با نرم افزار ادیوس در یک محیط ساده و به دور از شلوغی است. امیدواریم با نظرات گرم و سازنده خود ما را هر چه بهتر کردن سایت یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بهینه سازی توسط : لیناسافت |کلیه حقوق این سایت محفوط و متعلق به موسسه لیناسافت می باشد.|