09175023520 info (@) linasoft.ir

پنجره مانیتور ادیوس REC

آموزش ادیوس آموزش مقدماتی ادیوس پنجره مانیتور ادیوس REC
پنجره مانیتور ادیوس REC

آموزش مقدماتی ادیوس

پنجره مانیتور ادیوس REC

ب linasoftgvx

پنجره مانیتور ادیوس REC

در این آموزش شما با ابزار REC در پنجره مانیتور نرم افزار ادیوس آشنا می شوید و مهارت کار با این بخش از پنجره و ابزار های به کار گرفته شده برای ادیت و ویرایش کلیپ های ویدیویی را بصورت کامل فرا می گیرید.

پنجره مانیتور ادیوس REC

در این بخش شما با ۴ گزینه کار خواهید کرد که مستقیما با تایم لاین ادیوس درگیر خواهید شد و هر عملی روی تایم لاین انجام دهید را می توانید در این بخش مشاهده کنید. در بخش REC  میانبرهایی هم در نظر گرفته شده که به رویه تدوین شما کمک بسیاری خواهد کرد .

پنجره مانیتور ادیوس REC

بخش های مهم مربوط به روش تهیه خروجی از نرم افزار ادیوس،کپچر نرم افزار ادیوس،تهیه دیسک های DVD در این بخش قرار گرفته است که بصورت اجمالی در این بخش آشنا می شوید .

در این درس مهم شما با ابزار های Play the Carent – edit point – set In & out export بصورت کامل کار و از رویه عملکرد این ابزار ها در تایم لاین نرم افزار ادیوس از نزدیک آشنا و کار خواهید کرد .

مطلب درس قبلی : ایجاد یک تایم لاین جدید Sequence

البته سعی کردیم این ابزار ها را بصورت اجمالی و فقط جهت آشنایی شما در این درس یاد دهیم و کار با این بخش ها را شما می توانید در درس های بعدی فرا بگیرید.  • تکنیک های این بحث آموزشی

بعد از فراگیری این درس شما می توانید به سادگی در بین کات ها و برش های روی تایم لاین حرکت و سریعا به منطقه مورد نظر دسترسی داشته باشید. از بخش تایم لاین خود پنجره می توانید بر روی ویدیوی خود بازی و به آن واحد زمانی دسترسی دقیق داشته باشید.

این بخش آموزشی را حتما به دقت دنبال کنید چرا که در بیشتر مواقع ما در بحث های مربوط به مراحل تدوین فیلم مراجعه و استفاده خواهیم کرد .


, , , , , ,

linasoftgvx

نوشته شده توسط linasoftgvx

من مهدی کوهی، مدیر و موسس لیناسافت و مدرس دوره آموزش آنلاین نرم افزار محبوب ادیوس هستم. دارنده مدرک آموزش ادیوس از گراس والی کلن، و هدف از ایجاد سایت اورژانس ادیوس ارایه مطالب و آموزش های مرتبط با نرم افزار ادیوس در یک محیط ساده و به دور از شلوغی است. امیدواریم با نظرات گرم و سازنده خود ما را هر چه بهتر کردن سایت یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بهینه سازی توسط : لیناسافت |کلیه حقوق این سایت محفوط و متعلق به موسسه لیناسافت می باشد.|