09175023520 info (@) linasoft.ir

نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin

آموزش ادیوس آموزش مقدماتی ادیوس نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin
نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin

آموزش مقدماتی ادیوس

نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin

ب linasoftgvx

نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin شما را با  نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin ادیوس آشنا می شوید و کار با ابزار پرش فریم ها در نمایش کلیپ آشنا می کند . همچنین روش های ذخیره پوشه بندی و کل پنجره بین برای استفاده در پروژه های دیگر را فرا خواهید گرفت.

  • نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin

برای دیدن نماها و یا شنیدن صداهای وارد شده در پنجرۀ Bin نرم افزار ادیوس، کافیست که بر روی آیکون کلیپ های پنجرۀ Bin دابل کلیک کنید، در نتیجه صدا و تصویر کلیپ مورد نظر در مونیتور منبع بارگذاری شود.

حالا می توانید بر روی دکمۀ Play مونیتور منبع کلیک کرده و یا دکمۀ Space صفحه کلید را فشار دهید تا صدا و تصویر همان کلیپ در مونیتور منبع پخش شود. در هنگام نمایش تصویر، با استفاده از کلمۀ L صفحه کلید، می توانید سرعتِ نمایش تصویر را بیشتر کنید.

درس قبل : پنجره مانیتور ادیوس REC

با هر بار فشردن دکمۀ L صفحه کلید سرعت نمایش صدا و تصویر نیز بیشتر می شود. با استفاده از دکمۀ J صفحه کلید می توانید تصویر را به صورت معکوس و به عقب پخش کنید؛ با هر بار فشردن دکمۀ j صفحه کلید سرعت پخش کلیپ نیز بیشتر شده و در نتیجه صدا و تصویر با دورِ تند به عقب پخش می شود.

  • وارد کردن یک فولدر با تمام محتویات صوتی و تصویری آن به پنجرۀ Bin

علاوه بر کلیپ های صوتی و تصویری، شما می توانید یک فولدر حاوی مواد صوتی و تصویری را با همان نام و محتویاتش واردِ پنجرۀ Bin کنید. به این منظور، ابتدا بر روی فولدر root در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin کلیک راست کرده و از داخل منوی باز شده گزینۀ Open Folder را انتخاب کنید در نتیجه پنجرۀ Browse For Folder باز می شود.

نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin

از طریق این پنجره می توانید در داخل درایوهای کامپیوتر خود گشت و گذاری کرده و فولدر حاوی مواد صوتی و تصویری مورد نظر را انتخاب کنید و در پایان بر روی دکمۀ OK این پنجره کلیک کنید در نتیجه این فولدر با همۀ محتویاتش در زیر شاخۀ فولدر root در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin قرار می گیرد.

برای دیدن کلیپ های داخل این فولدر، ابتدا بر روی این فولدر در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin کلیک کنید تا آیکون کلیپ های آن در پانل سمت راست پنجرۀ Bin ظاهر شوند.

, , , , ,

linasoftgvx

نوشته شده توسط linasoftgvx

من مهدی کوهی، مدیر و موسس لیناسافت و مدرس دوره آموزش آنلاین نرم افزار محبوب ادیوس هستم. دارنده مدرک آموزش ادیوس از گراس والی کلن، و هدف از ایجاد سایت اورژانس ادیوس ارایه مطالب و آموزش های مرتبط با نرم افزار ادیوس در یک محیط ساده و به دور از شلوغی است. امیدواریم با نظرات گرم و سازنده خود ما را هر چه بهتر کردن سایت یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بهینه سازی توسط : لیناسافت |کلیه حقوق این سایت محفوط و متعلق به موسسه لیناسافت می باشد.|