09175023520 info (@) linasoft.ir

ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزار ادیوس

آموزش ادیوس آموزش مقدماتی ادیوس ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزار ادیوس
ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزار ادیوس

آموزش مقدماتی ادیوس

ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزار ادیوس

ب linasoftgvx

ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزار ادیوس : اگر شما تدوین کار و یا ادیتور فیلم های آرشیوی و خبری هستید و روزانه مدام با دهها فیلم مشابه با یک رویه کاری طرف هستید یا طراح کلیپ و پروژه هستید و دوست دارید تا از یک رویه چیدمان شاخه ای در نرم افزار ادیوس در همه پروژه ها استفاده کنید ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزارادیوس به شما کمک خواهد کرد.

  • ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزار ادیوس

این آموزش به شما کمک میکند تا به راحتی در سریعترین زمان پوشه و محتویات یک پروژه ادیوس را در یک پروژه دیگر فراخوانی کنید.

  • شرح درس ذخیره کردن فضای Bin برای استفاده در پروژه های دیگر

گاهی اوقات ممکن است احساس کنید فضای Bin پروژۀ شما که مملو از فولدرهای گوناگون و دسته بندی شده است و برای سازماندهی آن نیز وقت بسیاری گذاشته اید، نیاز دارید که عیناً همان فضای سازماندهی شدۀ Bin را در پروژۀ دیگری داشته باشید؛ بدین منظور؛ از مراحل زیر پیروی کنید:

۱- برای ذخیره کردن کلیۀ فولدرهای موجود در پنجرۀ Bin به همراه محتویات آن، ابتدا بر روی فولدر root در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin کلیک راست کرده و از منوی باز شده، گزینۀ Export را انتخاب کنید، در نتیجه پنجرۀ Save As باز می شود:

۲- در پنجرۀ Save As نام و مقصد فایل در تعیین کرده و بر روی دکمۀ Save این پنجره کلیک کنید، در نتیجه فولدر root با تمام محتویاتش ذخیره می شود.

مقاله مرتبط  آموزش حرفه ای ادیوس ویژه طراحی و تدوین فیلم

۳- دستور File>> Open Project را اجرا کنید و یا دکمه های (Ctrl + O) صفحه کلید را فشار دهید و از طریق پنجرۀ Open پروژۀ دیگری از ادیوس را باز کنید. (سایز پروژۀ قبل و بعد یکی باشد).

مروری بر درس قبل :  نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin ادیوس

۴- در پنجرۀ Bin پروژۀ جدید، بر روی آیکون فولدر root کلیک کرده و آن را انتخاب کنید، سپس دکمۀ Delete صفحه کلید را فشار دهید تا پنجرۀ کوچک Edius باز شود، در این پنجره در پاسخ به سؤال Delete all? گزینۀ Yes را انتخاب کنید تا محتویات پنجرۀ Bin بطور کامل پاک شود.

۵- برای فراخوانی Bin ذخیره شده با تمام محتویات صوتی و تصویری اش، بر روی فولدر root در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin کلیک راست کرده و از داخل منوی باز شده، گزینۀ Import را انتخاب کنید، در نتیجه پنجرۀOpen  باز می شود.

ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزار ادیوس

۶- از طریق پنجرۀ Open به سراغ آدرس root ذخیره شده در هارد خود رفته و آن را انتخاب کنید، سپس بر روی دکمۀ Open این پنجره کلیک کنید تا پنجرۀ کوچک Edius باز شود، در این پنجره در پاسخ به سؤال Replace root folder? گزینۀ Yes را انتخاب کنید در نتیجه فولدر root پروژۀ قبلی با همۀ محتویاتش در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin ظاهر می شود.

از این پس، برای دیدن کلیپ های داخل هر فولدر بر روی عنوان آن کلیک کنید تا آیکون کلیپ های آن نیز در پانل سمت راست پنجرۀ Bin ظاهر شوند.


آموزش ویدیویی ذخیره کردن فضای Bin در نرم افزار ادیوس

بیاید گفته های بالا را در قالب یک ویدیوی آموزشی با هم مشاهده کنیم تا از نحوه کار علمی با این آموزش آشنا باشیم.

 

, , , , ,

linasoftgvx

نوشته شده توسط linasoftgvx

من مهدی کوهی، مدیر و موسس لیناسافت و مدرس دوره آموزش آنلاین نرم افزار محبوب ادیوس هستم. دارنده مدرک آموزش ادیوس از گراس والی کلن، و هدف از ایجاد سایت اورژانس ادیوس ارایه مطالب و آموزش های مرتبط با نرم افزار ادیوس در یک محیط ساده و به دور از شلوغی است. امیدواریم با نظرات گرم و سازنده خود ما را هر چه بهتر کردن سایت یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بهینه سازی توسط : لیناسافت |کلیه حقوق این سایت محفوط و متعلق به موسسه لیناسافت می باشد.|