09175023520 info (@) linasoft.ir

کار با ترانزیشن و فیلترهای ادیوس

آموزش ادیوس آموزش مقدماتی ادیوس کار با ترانزیشن و فیلترهای ادیوس
کار با ترانزیشن و فیلترهای ادیوس

آموزش مقدماتی ادیوس

کار با ترانزیشن و فیلترهای ادیوس

ب linasoftgvx

کار با ترانزیشن و فیلترهای ادیوس  به بحث و بررسی کامل آشنایی شما با انواع ترانزیشن و افکت های  نرم افزار و روش های انتخاب و استفاده از آنها بر روی کلیپ بصورت عملی را فرا می گیرید.

در این آموزش شما به روش ساده برخی از ترفند های سفارشی سازی هر یک از ترانزیشن ها و افکت های نرم افزار ادیوس و روش تغییر ترانزیشن پیش فرض ادیوس را نیز فرا می گیرید.

کار با ترانزیشن و فیلترهای ادیوس

ترانزیشن ها یا افکت های تصویری یکی از عمومی ترین و پر کاربرد ترین فیلترهای نرم افزاری می باشد که به عنوان مکمل اتصال و ایجاد افکت های مختلف در بین برش ها و اتصال پلانی ها عمل میکند.

کار با ترانزیشن و فیلترهای ادیوس
کار با ترانزیشن و فیلترهای ادیوس

ترانزیشن های نرم افزار ادیوس شامل ۶ دسته می باشد که به ترتیب شامل :

  • افکت های ویدیویی : شامل دو بخش تنظیم رنگ و نور و کنتراست و فیلترهای ویدیویی برای اعمال تغییرات مختلف روی ویدیو و کلیپ می باشد.
  • پریست های ویدیو و صدا : شامل یکسری افکت و پریست های از قبل آماده شده پیش فرض نرم افزار ادیوس می باشد که شامل افکت های آماده برای ادیت سریع روی فایل های ویدیویی و صوتی می باشد.
  • فیلترهای صدا : اختصاصی کار و تنظیم بخش صدای کلیپ ها می باشد که به شما کمک میکند روی صداها تنظیمات بیشتری داشته باشید.
  • ترانزیشن های تصویری : شامل سه بخش ترانزیشن های تصویری در دو روش دوبعدی و سه بعدی و ترانزیشن های gpu با تنوع بالا در قالب ۱۳۰ افکت متنوع می باشد .
  • پریست های آماده اصلاح صدا : شامل پریست های تنظیم شده برای اتصال دو لایه صدا به یکدیگر استفاده می شود که به عنوان ترانزیشن صوتی هم می توان نام برد.
  • ترانزیشن های مربوط به متن نویسی : شامل مجموعه ای از افکت های مختلف برای اعمال روی متن نوشته های مختلف نرم افزار ادیوس می باشد.
  • فیلترهای ویژه Keyers شامل بخش فیلترهای کروماکی و لوماکی،حذف پرده سبز و آبی و برخی افکت های ویژه برای اعمال روی پس زمینه های مشکی یا آلفا می باشد.

دیگر پیشنهادات ما :


در این آموزش به اختصار ما به بررسی هر یک از این فیلترها می پردازیم و شما را بیشتر با روش های انتخاب و اعمال آن روی کلیپ و نحوه تنظیمات هر یک از بخش ها را آشنا می کنیم.

دانلود و مشاهده ویدیوی آموزشی

, , , , , , , ,

linasoftgvx

نوشته شده توسط linasoftgvx

من مهدی کوهی، مدیر و موسس لیناسافت و مدرس دوره آموزش آنلاین نرم افزار محبوب ادیوس هستم. دارنده مدرک آموزش ادیوس از گراس والی کلن، و هدف از ایجاد سایت اورژانس ادیوس ارایه مطالب و آموزش های مرتبط با نرم افزار ادیوس در یک محیط ساده و به دور از شلوغی است. امیدواریم با نظرات گرم و سازنده خود ما را هر چه بهتر کردن سایت یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بهینه سازی توسط : لیناسافت |کلیه حقوق این سایت محفوط و متعلق به موسسه لیناسافت می باشد.|