آهنگ های شاد اسپانیایی برای میکس فیلم های عروسی

در قالب ۱۳ ترانه شاد یا عنوان آهنگ های شاد اسپانیایی برای میکس فیلم های عروسی می باشد که از تم های شادی برخوردار می باشد و در تدوین و میکس فیلم های عروسی می تواند تنوع خاصی به فیلم های شما ببخشد.

آهنگ های شاد اسپانیایی برای میکس فیلم های عروسی

سبک های مختلف این مجموعه مناسب سلیقه های مختلف می باشد که بیشتر رقص های اسپانیایی رقص پا و اکشن های سریع می باشد  که می توانید برای هر نوع فیلمی  مورد استفاده قرار دهید .

تنوع در کار میکس یکی از حسن های مهم متفاوت بودن کار شما در نوع تدوینی که روی فیلم انجام می دهید می باشد . سعی کنید جدا از میکس آهنگ های شاد فارسی از آهنگ های خارجی مناسب هم در کار خود برای تنوع بخشی بیشتر استفاده کنید.

 

آهنگ های شاد اسپانیایی برای میکس فیلم های عروسی

آهنگ های شاد اسپانیایی برای میکس فیلم های عروسی


همانند آهنگ های فارسی باز هم تاکید می کنیم حتما به ریتم آهنگ های استفاده شده دقت کنید تا از ریتم مناسب برای ایجاد اکشن های تضصویری روی فیلم عروسی برخوردار باشد و تنها به اینکه آهنگ بولد و بیشتر مردم استفاده میکنند خوشبین نباشید.

مطلب پیشنهادی ما : موسیقی و ترانه های شاد عروسی تدوین فیلم عروسی

این مجموعه همگی مخصوص استفاده در فیلم های عروسی می باشد که از متن های مناسب برای عروسی برخوردار می باشد لذا مشکلی از بابت نوع دیالوگ استفاده شده بر روی این آهنگ ها نداشته باشید.

ما در مجموعه های کلیپ و پروژه های آماده از ترانه های خارجی با ریتم مناسب و شاد هم برای طراحی کلیپ ها استفاده کرده ایم که اگر مایل باشید تا این مدل از کلیپ ها را هم مشاهده کنید می توانید از این لینک اقدام کنید.

همچنین اگر به دنبال یادگیری اصولی و فنی آموزش نرم افزار ادیوس برای میکس انواع فیلم های عروسی می باشید می توانید پکیج استادی ادیوس در قالب بیش از ۵۰ آموزش مختلف از مبتدی تا مباحث ساخت کلیپ،تیزر های آماده،تدوین فیلم عروسی را تهیه و در خانه یاد بگیرید . برای دسترسی و مطالعه این پکیج آموزشی روی این لینک کلیک کنید.


 نکته مهم :


  • با توجه به عدم رسیدگی به وضعیت مردم سیستان و بلوچستان هر هفته یک روز از درآمد سایت لیناسافت به این استان اهدا می شود. از همکاری و حمایت شما سپاسگذاریم.
  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
1/5 ( 1 نظر )
8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید