عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

شماره حساب ها

شکر از اینکه فروشگاه لینا سافت را برای خرید انتخاب کرده اید . قبل از پرداخت هزینه و واریز هزینه چند نکته را لازم است تا اطلاع داشته باشید .

سه روش پرداخت وجه برای شما عزیزان

در نظر گرفته شده است که می توانید بر اساس نیاز خود از هر یک خواستید استفاده کنید .


 • روش اول واریز کارت به کارت

با مراجعه به کارت خوان یا حساب اینترنتی بانکی می توانید واریز وجه را به شماره حساب کارتی زیر واریز نموده و اطلاع دهید .


روش دوم واریز مستقیم پرداخت از حساب شخصی مدیریت سایت

در این روش با کلیک بر روی لینک زیر می توانید مستقیم وارد حساب کاربری مدیر سایت شده و هزینه دلخواه را واریز نماید . بعد از واریز هزینه با شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ اطلاع دهید .


روش سوم شارژ کیف پول خرید

جهت سهولت در امر خرید ما حساب کیف پول در نظر گرفتیم که می توانید مطابق هر چه مقدار خواستید به حساب کاربری خوددر سایت اضافه کنید و مطابق کیف پول از محصولات بدون نیاز به تکرار مراحل پرداخت خرید های خود را انجام دهید .

هزینه خرید محصولات اتوماتیک توسط سیستم از حساب کیف پول شما کسر خواهد شد .

جهت خرید کیف پول در سایت لیناسافت ابتدا ثبت نام کنید سپس وارد پروفایل کاربری خود شده و از تب پنجم افزایش موجود را انتخاب کنید و به هر مقدار خواستید اعتبار تهیه کنید. به محض واریز هزینه حساب کاربری شما شارژ خواهد شد و می توانید بدون نیاز به شماره بانکی به راحتی خرید خود را انجام دهید.


نکته

 • در هنگام واریز یا انتقال وجه مورد نظر خود از طریق خودپرداز یا غیره… لطفا دقت فرمایید که شماره حساب و نام صاحب حساب و بانک مقصد را بدرستی بررسی کرده و سپس اقدام به واریز مبلغ فرمایید . چنانچه به دلایلی عملیات پرداخت در صورت اشتباه به حساب غیر از جانب شما خواهد بود ، لینا سافت هیچگونه مسولیتی در قبال مبلغ واریز شده به حساب غیر را نخواهد داشت .
 • کلیه حسابهای بانکی فوق ، بنام مهدی کوهی می باشد.
 • در پایان پس از واریز وجه به یکی از شماره حسابهای ما شماره فیش و یا شماره پیگیری و بانکی که مبلغ را به آن واریز کرده اید از طریق فرم تماس اطلاع دهید .
 • دوستانی که بصورت تلفنی و یا از طریق تلگرام با مدیر فروش نسبت به دریافت تخفیف صحبت و راهنمایی می خواهند در صورتی که سفارشی را به توافق رسیدند خریدار  ۷۲ ساعت فرصت دارد تا به آن قیمت توافق شده خریداری نمایند . بعد این مهلت تخفیف حذف و با قیمت واقعی فروشگاه می توانند محصول را خریداری نمایند .
 • جهت رسیدگی سریعتر به سفارش شما ترجیحا یک sms به شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ نیز بزنید و ما را از خرید خود آگاه نمایید.

موارد امنیتی :

 • لطفا برای پرداخت امن از سیستم پرداخت بانکی خود استفاده کنید .
 • برای وارد کردن رمز دوم خود از طریق صفحه کیبورد امنیتی هر سامانه پرداختی استفاده کنید و از تایپ کردن خودداری کنید.
 • مسئولیت هر گونه اشتباهی در پرداخت به عهده ی شخص واریزکننده است پس تمنا دارم هنگام ارسال وجه مشخصات را کنترل فرمایید .
 • به سفارشاتی که وجه و فاکتور آن پرداخت نشده ترتیب اثر داده نمی شود.
 • سفارش های خرید پستی در  خرید های نقدی ظرف ۱۰ روز کاری نگهداری می شود و سپس از سیستم حذف می شود .  بعد از پرداخت در صورت عدم اطلاع از واریز پرداخت توسط واریز کننده معلق شده و لازم است که برای ترتیب اثر سفارشات حتما تماس گرفته شود .
ابتدا