نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin ادیوس

نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin ادیوس

در این درس شما با  نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin ادیوس آشنا می شوید و کار با ابزار پرش فریم ها در نمایش کلیپ آشنا می شوید . همچنین روش های ذخیره پوشه بندی و کل نجره بین برای استفاده در پروژه های دیگر را فرا خواهید گرفت. 

نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin ادیوس

 

 

  • نمایش تصاویر پنجرۀ Bin

برای دیدن نماها و یا شنیدن صداهای پنجرۀ Bin کافیست که بر روس آیکون کلیپ های پنجرۀ Bin دابل کلیک کنید، در نتیجه صدا و تصویر کلیپ مورد نظر در مونیتور منبع بارگذاری می شود.

حالا می توانید بر روی دکمۀ Play مونیتور منبع کلیک کرده و یا دکمۀ Space صفحه کلید را فشار دهید تا صدا و تصویر همان کلیپ در مونیتور منبع پخش شود. در هنگام نمایش تصویر، با استفاده از کلمۀ L صفحه کلید، می توانید سرعتِ نمایش تصویر را بیشتر کنید.

با هر بار فشردن دکمۀ L صفحه کلید سرعت نمایش صدا و تصویر نیز بیشتر می شود. با استفاده از دکمۀ J صفحه کلید می توانید تصویر را به صورت معکوس و به عقب پخش کنید؛ با هر بار فشردن دکمۀ j صفحه کلید سرعت پخش کلیپ نیز بیشتر شده و در نتیجه صدا و تصویر با دورِ تند به عقب پخش می شود.

 

وارد کردن یک فولدر با تمام محتویات صوتی و تصویری آن به پنجرۀ Bin

علاوه بر کلیپ های صوتی و تصویری، شما می توانید یک فولدر حاوی مواد صوتی و تصویری را با همان نام و محتویاتش واردِ پنجرۀ Bin کنید. به این منظور، ابتدا بر روی فولدر root در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin کلیک راست کرده و از داخل منوی باز شده گزینۀ Open Folder را انتخاب کنید در نتیجه پنجرۀ Browse For Folder باز می شود.

 

 نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin ادیوس

نحوه نمایش کلیپ ها در پنجره Bin ادیوس

 

از طریق این پنجره می توانید در داخل درایوهای کامپیوتر خود گشت و گذاری کرده و فولدر حاوی مواد صوتی و تصویری مورد نظر را انتخاب کنید و در پایان بر روی دکمۀ OK این پنجره کلیک کنید در نتیجه این فولدر با همۀ محتویاتش در زیر شاخۀ فولدر root در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin قرار می گیرد.

برای دیدن کلیپ های داخل این فولدر، ابتدا بر روی این فولدر در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin کلیک کنید تا آیکون کلیپ های آن در پانل سمت راست پنجرۀ Bin ظاهر شوند.

 

  • برای آموزش روش نمایش کلیپ از پنجره بین می توانید درس قبل را مشاهده کنید :

 درس پنج : شیوه های وارد کردن کلیپ و تنظیمات در پنجره bin ادیوس

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *