با توجه به سوالات مکرر و مراجعه روزانه هزاران کاربر عزیز به سایت امکان پاسخگویی به همه عزیزان توسط ارتباط آنلاین مهیا نمی شود . لذا مناسب دیدیم تا مشکلات و سوالات و همچنین راهنمایی های لازم که برای استفاده درست از سایت لازم است را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

 

 

 


قبل از استفاده از سایت لطفا این نکات را رعایت کنید :

  • بخش ارتباط آنلاین برای راهنمایی در مورد نحوه خرید عضویت، راهنمای کاربران عضو شده و اعضای ویژه، رفع ایراد لینک های دانلود  پاسخگو می باشد . لذا از درج سوالاتی معمول خودداری نموده و اگر قصد خرید از محصولات فروشگاه و استفاده از عضویت های ویژه سوال دارید یا در لینک و مطلبی مشکل می بینید با پشتیبان آنلاین مطرح کنید.
  • عضویت های سایت به دو صورت نقره ای و طلایی ارایه می شود . در عضویت نقره ای شما کاربران تنها به افکت های صوتی با هزینه اندک دسترسی دارید . در عضویت طلایی شما می توانید کلیه مطالب سایت به جز محصولات فروشگاه  را در دسترس داشته باشید. اطلاعات بیشتر
  • هزینه عضویت و فعالسازی اتوماتیک شده است به محض پرداخت هزینه از صفحه خرید عضویت می توانید بعد از خرید از مطالب ویژه خود استفاده کنید.
  • لینک فایل های دانلودی در خود متن مطالب درج می شود. لطفا قبل از دانلود اطلاعات فایل دانلودی را مشاهده کنید تا در رمز دهی و یا استفاده از آن مطلب به مشکل برنخورید. برای چنین موردی از پشتیبان آنلاین سوال نکنید.
  • اگر دنبال افکت خاصی هستید از کادر جستجوی سایت استفاده کنید . این کادر جستجو به شما کمک میکند تا هر مطلبی خواستید جستجو کرده و به صفحه مربوطه راهنمایی شوید.
  • عضویت ها بصورت هوشمند توسط سیستم رصد می شود . لذا هنگام خرید عضویت مراقب باشید از بیش از دو آی پی استفاده نکنید چرا که حساب کاربری شما بلاک و غیر قابل دسترسی خواهد بود.
  • در صفحه نخست ستون سمت راست دسته بندی مطالب مشخص و درج شده است. لطفا از این بخش به دسته مورد نظر رفته و مطالب آن را رویت کنید.
  • برای دسترسی به حساب کاربری و همچنین خروج یا تغییر و غیره از منوی بالا گزینه ناحیه کاربری استفاده کنید. مانند فایل دانلودی من | سبد خرید | پنل کاربری

راهنمای استفاده از بخش ها :

قبل از خرید عضویت در سایت ابتدا در سایت ثبت نام کنید. جهت ثبت نام روی این لینک کلیک کنید.

در این صفحه اطلاعات خواسته شده را پر کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از ایجاد حساب کاربری در کادر کناری می توانید وارد سایت شوید.

 

نمونه فرم جهت ثبت نام

 


راهنمای خرید عضویت ویژه

اگر قصد استفاده از بخش افکت های صوتی سایت را دارید و دچار محدودیت در دانلود هستید می توانید عضویت نقره ای را تهیه کنید .

اگر قصد استفاده از کلیه مطالب سایت در همه زمینه ها به جز محصولات فروشگاه و بخش نمابانگ دسترسی  داشته باشید می توانید عضویت طلایی را خریداری کنید.

و اگر قصد دسترسی به همه محصولات و کل دسته بند ها حتی عضویت های نقره ای و طلایی داشته باشید از عضویت ویژه نمابانگ استفاده کنید.

جهت خرید عضویت از این لینک اقدام کنید.

کلیه عضویت ها به محض خرید بصورت اتوماتیک به حساب کاربری شما اعمال می شود و لازم است قبل از خرید عضویت حتما در سایت ثبت نام کنید.


راهنمای خرید عضویت :

در صفحه عضویت روی طرح مورد نظر کلیک کنید. و یکی از طرح های دلخواه را انتخاب کنید.

با انتخاب پرداخت آنلاین وارد صفحه بانکی شده و پرداخت خود ار انجام دهید. بعد از اتمام مراحل بانک شما را به این صفحه ارجاع میدهد . از نام کاربری خود وارد سایت شده و به مطالب خود دسترسی داشته باشید.

خطای بانکی htpps بعد از پرداخت را نادیده بگیرید چرا که هیچ تراکنش مالی مستقیم از سایت لیناسافت انجام نشده و همگی از طریق شبکه پرداخت آنلاین بانک مرکزی انجام می شود .

 


 

جهت جستجوی افکت صوتی یا هر مطلبی از کادر جستجوی سایت استفاده کنید و از بخش پشتیبان آنلاین پرسش نکنید چرا که پاسخگو نخواهد بود.