قوانین کلی استفاده از خدمات سایت لیمو کاپ

قوانین کلی استفاده از خدمات سایت لیمو کاپ


terms-of-services

جهت استفاده از خدمات مندرج در سایت لیمو کاپ رعایت نکات زیر الزامی می باشد. لازم است،تا تمامی عزیزان استفاده کننده به این موارد دقت لازم را داشته باشند تا مواردی ،در استفاده از خدمات به وجود نیاید .

هدف لیمو کاپ ارایه خدمات روشن و با توضیح و راهنمای کامل در مورد هر یک از خدمات می باشد لذا ممکن است گاها مشتریانی وقت مطالعه نداشته و یا سهل مانند از مطالعه توضیحات رد شوند .

این توافقنامه محتوی مطالب و ارجاعیات سیاستهای فعلی لیمو کاپ بوده و برای هر یک از محصولات و خدمات قابل دسترس شرکت اعمال می‌شود.

این توافقنامه توسط و ما بین شرکت ایده پردازان ندای پویا  که در این توافقنامه «لیمو کاپ» نامیده می‌شود از یک طرف و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترک خطاب می‌شود) که در این توافقنامه «مشترک» نامیده می‌شوید از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل اجراست.

با تهیه محصولات و خدمات لیمو کاپ، مشترک موافقت می‌نماید که تمامی شرایط و توافقنامه‌های پیوست را که بخشی از این توافقنامه هستند درک و موافقت نموده که به آن عمل نماید.


توافقنامه و تغییرات

مشترک متعهد می‌شود که با تغییراتی که ممکن است لیمو کاپ هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود رعایت نماید.

مشترک متعهد می‌شود که چنانچه خدمات و یا محصولات لیمو کاپ را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات لیمو کاپ انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی لیمو کاپ مسترد نمی‌گردد.


اطلاعات صحیح

مشترک موافقت می‌نماید اطلاعات صحیح در اختیار لیمو کاپ قرار دهد و لیمو کاپ برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا لیمو کاپ شبه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعات شما داشته باشد به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.


حفظ اطلاعات محرمانه

شما می‌توانید در این قسمت رویه حفظ اطلاعات محرمانه در لیمو کاپ را مطالعه فرمائید که در مورد تمامی محصولات و خدمات لیمو کاپ اعمال می‌شود. این رویه در برگیرنده حقوق مشترک و مسئولیت لیمو کاپ در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشترک است. لیمو کاپ از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد کرد.


عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

 • مشترک موافقت می‌نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.
 • چنانچه لیمو کاپ به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.
 • لیمو کاپ حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه‌های قضایی و دولتی، ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید لیمو کاپ در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.
 • لیمو کاپ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.
 •   لیمو کاپمجاز است دسترسی مشترک به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه لیمو کاپ، شرکتهای وابسته و یا شرکاء گردد، لیمو کاپ مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.
 • چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد لیمو کاپ مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده‌اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می‌باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل و نه محدود به جنایت، استفاده غیراخلاقی از تصاویر کودکان و… طراحی شده‌اند.
 • اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک‌نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می‌دهند. فعالیتهایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده‌اند و یا فعالیتهایی که به هرصورت منجر به آزار کودکان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی‌گردد.

هزینه و پرداخت

 • کلیه هزینه‌ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می‌شوند و غیر قابل بازگشت می‌باشند مگر اینکه به نوعی صریحا ذکر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترک قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد. چنانچه به هر دلیل لیمو کاپ موفق به دریافت بدهی مشترک، از طریق روشهای پرداخت تعیین شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشترک موافقت می‌نماید که لیمو کاپ مشترک را برای تسویه بدهی‌ تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
 • بمنظور تسویه بدهی،لیمو کاپ خود را مجاز می‌داند تا بلافاصله سرویس مشترک را که بوسیله مشترک یا از طریق وی تهیه و یا تمدید شده‌اند بدون هیچگونه اطلاع قبلی لغو و یا مسدود نماید.
 • مشترک موافقت می‌نماید چنانچه چک بانکی وی وصول نگردد و یا هزینه در زمان معین شده پرداخت نگردد. علاوه بر طی روال قانونی، ملزم به پرداخت جریمه‌ای معادل ۱۰% از کل مبلغ وصول نشده می‌باشد، لیمو کاپ خود را مجاز می‌داند این جریمه را بدون اطلاع قبلی از حساب مشترک دریافت نماید.

امنیت حساب کاربری

 • مشترک متعهد می‌گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است.
 • چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به لیمو کاپ اطلاع داده شود. بدیهی است لیمو کاپ هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمپذیرد.
 • مشترک همچنین موافقت می‌نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به لیمو کاپ یا دیگر مشترکین که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشترک بوده به عهده مشترک می‌باشد.
 • مشترک می‌بایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشترک انجام می‌گیرد، چه بوسیله خود مشترک و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترک می‌باشد.

عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت

 • لیمو کاپ به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (‌ها) و یا نامه‌های ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشترک متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به لیمو کاپ می‌باشد.
 • مشترک تائید می‌کند که مفاد سیاستنامه عدم ارسال هرزنامه لیمو کاپ را مطالعه و درک نموده و رعایت کردن آن‌ها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

مالکیت معنوی

 • کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی لیمو کاپ متعلق به لیمو کاپ است.

رفع مسئولیت و عدم وجود ضمانت

محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می‌شوند. لیمو کاپ هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کند ارئه نمی‌دهد.


ضمانتهای ویژه

مشترک توافق می‌نماید که لیمو کاپ هیچگونه ضمانت خاصی در ارتباط با سیستم پرداخت ندارد. لیمو کاپ صریحا این حق را برای خود قائل است که به روش جدید خود خدمات و محصولات را در صورت صلاحدید لغو نموده و یا انتقال دهد این امر جهت حفظ پایداری روال حقوقی، مدنی یا جنایی برای لیمو کاپ، شرکت‌های وابسته، نمایندگان، متصدیان، مدیران و کارمندان آن می‌باشد.


قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت

مشترک موافقت می‌نماید که محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط لیمو کاپ در دادگاه تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه‌ای واقع در تهران باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه بیان شده‌اند شکایتی به دادگاه ارئه دهد.


عودت وجه

خدمات شرکت، حداکثر تا یک هفته اول پس از عقد قرارداد یا خربد قابل انتقال بهDomain دیگر، یا وجه آن با کسر ۱۵% کارمزد عودت خواهد شد.


تفکیک پذیری

بخشهای این قراداد تفکیک‌پذیر می‌باشند. در صورتی که بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیک‌ترین شکل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمت‌ها و شرایط توافقنامه به طور کامل لازم‌الاجرا هستند.


عناوین

عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد می‌بایست مرجع عملکرد قرار گیرند.


سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه‌های ضمیمه آن توسط لیمو کاپ در مقابل مشترک یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه ازلیمو کاپ نمی‌باشد.


وضعیت اضطراری

لیمو کاپ همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل لیمو کاپ هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی لیمو کاپ گردند. مشترک موافقت می‌نماید لیمو کاپ را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.