تدوین چند دوربین در میکس فیلم عروسی به بررسی مشکلات دوستان در edius می پردازد  که به آسان ترین روش بتوان چندین دوربین با یکدیگر را مچ کرد.

در این آموزش شما با تکنیک های کار با مولتی کم بر روی نرم افزار ادیوس آشنا می شوید و به نکته هایی در باره اینکه چگونه صداهای دوربین را تنظیم کنیم و نیز چگونه با نشانک گذاری بر اساس ویدیو یا صدا دوربین های دیگر را با یکدیگر میکس کرد.

تدوین چند دوربین در میکس فیلم عروسی

مهم نیست چند دوربین در داخل صحنه استفاده شده است بلکه مهم این است چگونه شما بتوانید به ساده ترین روش عملیات مولتی کم و سینک کردن ویدیو ها را با هم انجام دهید .

در این آموزش به نکته هایی در مورد رعایت برخی قواعد در مولتی کم هم اشاره شده است که برای هر تدوینکار فیلم عروسی لازم بوده و با دانستن این نکات می تواند به راحتی با این تکنیک کار کند .

تدوین چند دوربین

تدوین فیلم عروسی تکنیک میکس چند دوربین

 

در آموزش تدوین فیلم عروسی تکنیک میکس چند دوربین ،ما روی سه دوربین کار سینک کردن تصاویر را به شما یاد خواهیم داد که از چه روشی بتوانید حتی سخت ترین و شلوغ ترین صحنه های گرفته شده را با یکدیگر مچ کنید.


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.


نکته مهم :


  • با توجه به عدم رسیدگی به وضعیت مردم سیستان و بلوچستان هر هفته یک روز از درآمد سایت لیناسافت به این استان اهدا می شود. از همکاری و حمایت شما سپاسگذاریم.
  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
0/5 ( 0 نظر )