موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر

موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر در این مقاله به بررسی اصول استفاده از موسیقی در ساخت تیزر و روش های طراحی تیزر های تبلیغاتی بر اساس معیار و فاکتور های استاندارد طراحی و تولید تیزر تبلیغاتی می پردازد. در در ادامه با معرفی پکیج های موسیقی ویژه جهت ساخت تیزر تبلیغاتی در این زمینه به شما کمک میکنیم.

موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر

اگر به تبلیغات تلویزیونی نگا کرده باشید برخی از برندها و مدل ها از موسیقی خاصی یا افکت کوتاه صوتی منحصر به فرد به خود در تیـزر های تبلیغاتی خود استفاده می کنند.

قبل از پرداخت به مقوله موسیقی برای ساخت تیـزر لازم است تا شما با اصول فنی تهیه یک تیـزر تبلیغاتی برای یک برند آشنا باشید لذا با ما همراه باشید .

جهت دسترسی به لیست کلیه افکت های موسیقی و صدا برای طراحی تیزر از این لینک دیدن کنید.

 

موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر

موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر

 

اصول ساخت تیزر تبلیغاتی

موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر : تیـزر را به عنوان ادیتی گفته می شود که برای کامل نشان ندادن موضوعی یا چیزی را کامل ارایه نکردن برای ایجاد و ترغیب ببینده نسبت به تهیه محصول یا خدماتی را می گویند.

در طراحی تیـزر های تبلیغاتی لازم است تا با ویژگی هایی آشنا باشید : از جمله این ویژگی می توان به :

 • مخاطب محور بودن تیزر : که بر اساس نوع مخاطب و سطح سنی و درک آن طراحی و ساخته می شود . در این روش شما با اساس نیاز مخاطبان و میل و علاقه بیننده باید از عنصرهایی استفاده کنید «متن،گرافیک،موسیـقی» تا ببننده ار مجذوب کنید.
 • سرعت و انتقال مفهوم در ۳ الی ۵ ثانیه : در طراحی تیزر در مرحله اول باید در عرض ۳ الی ۵ ثانیه با استفاده از روش هایی بیننده را مجذوب به تماشای کامل تیزر کنید . هر چند در تیزر های لوگو نهایت همان ۵ ثانیه برای معرفی ارو و برند با متن نوشته شعار کافی می باشد.
 • زیبایی و جذابیت در طراحی : بر اساس نوع مخاطب استفاده از عنصرهای تصویری جذاب و اغوا کننده برای انتقال موضوع تبلیغ به ذهن ببینده را ملاک قرار دهید.
 • مفهوم و ایده : در طراحی یک تیزر هر چقد از ایده های ساده و شیکی استفاده کنید همانقدر جذابیت تماشای اولین بار تیزر شما توسط ببیننده افزایش خواهد یافت .

 

موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر، لوگو

 

 

فرآیند ساخت و طراحی یک تیزر تبلیغاتی : 

 1. عقد قرارداد اولیه جهت طراحی
 2. در صورت عدم وجود مهارت در طراحی انتخاب شرکت سازنده که باید از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کنید.
 3. توافق ثوانیه در مورد مدل طراحی تیزر،رئال،انمیشین و یا ترکیبی دریافت تصاویر و ویدیوها،آرم و لوگو و غیره از شرکت سفارش دهنده
 4. انتخاب بازیگر،دکور،مدل،دوربین،نرم افزار و غیره که د زمینه دوربین باید نوع اجاره یا تجهیزات وابسته مشخص شود.
 5. تهیه موسیـقی که ممکن است در یک استودیوی مجزا رکورد شود.
 6. فرآیند پس تولید که شامل ساخت افکت صدا و دیالوگ های برای طراحی می باشد.
 7. مرحله صدا گذاری و میکس
 8. مرحله تدوین و ساخت که بسته به نوع رئال یا سه بعدی یا دو بعدی بودن یا موشن گرافیکی و غیره ممکن است متغیر باشد.

 

 

انتخاب موسیقی کوتاه و بلند برای تیزر تبلیغاتی

موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر : اگر دقت کرده باشید در برخی از تیزر ها در انتهای هر آگهی یک موسیقی کوتاه به عنوان نماد و نشان آن شرکت یا لوگو نمایش داده می شود . این موسیقی کوتاه باید هوشمندانه انتخاب شود تا نهایت تاثیر در ذهن ببینده نسبت به موضوع را داشته باشد.

شما هیچوقت نمی توانید از موسیـقی های ضرب تند برای تبلیغ یک عطر استفاده کنید و یا بلعکس بنابرین انتخاب موسیقی مناسب بسته به ایده و ذهت خلاق شما دارد.

ساخت آهنگ و شعرهای کوتاه در جامعه ایرانی جا باز کرده است و معروف تر شده است به عنوان مثال یک موسیـقی ارم استیشن با یک دیالوگ از تولی پرس نشانه پاکیزیگی را به خاطر دارید،لذا در ساخت موسیقی اگر شرکت سازنده هزینه کافی می دهد نسبت به ساخت و طراحی یک موسیقی تبلیغاتی مناسب اقدام کنید.

فاکتورهای بیشتری در این زمینه موجود می باشد که به مرور در مطالب بعدی به آنها دقیق تر اشاره خواهیم کرد .

اما برای آن دسته از عزیزانی که قصد دارند هزینه بالایی را دست مشتری خود نگذارند یا برای خود یا با هزینه مناسب دنبال یک نتیجه خوب هستند ما پیشنهاد استفاده از افکت های صوتی و موسیقی کوتاه لیناسافت  در این زمینه را داریم که در ادامه لیست محصولات مرتبط با موسیـقی و افکت ساخت تیزر را لیست کرده ایم :

 

در موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر ما کار را برا شما راحت کرده ایم و از بین هزارات موسیقی و افکت صدا بهترین و تاپ ترین افکت صوتی و موسیقی های مرتبط با طراحی و ساخت تیر های تبلیغاتی در قالب پکیج های مختلف ارایه کرده ایم.

کلیه افکت و موسیقی های این مجموعه ها با کیفیت بالا می باشد و شما را قادر می سازد تا با کیفیت استودیویی تیزر های زیبارا بر اساس نوع افکت و موسیقی طراحی و به مشتری خود ارایه دهید.

در ادامه موسیقی ساخت تبلیغات و تیزر هر محصول ما ویدیوهایی از افکت و مـوسیقی به کار رفته در متن یک آگهی بازرگانی را برای نمونه قرار داده ایم تا شما به کم کیف هر محصول انتخابی بیشتر آگاه باشید.

هر نوع سوال،پرسش و پاسخ در مورد هر یک از محصولات لیناسافت را با بخش پشتیبانی سایت در میان بگذارید.

 

نکته مهم :


 • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
 • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
 • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
0/5 ( 0 نظر )