آهنگ های گلچین عروسی فروردین ۹۷

مجموعه  آهنگ های گلچین عروسی فروردین ۹۷ در قالب ۲۴ تراک صوتی با کیفیت بالا  گلچین شده در زمینه میکس و تدوین فیلم های عروسی به ناب انتخاب کاربران سایت در این مجموعه برای دانلود قرار دادیم.

آهنگ های گلچین عروسی فروردین ۹۷

 این مجموعه شامل آهنگ هایی گلچین شده در تم های مختلف می باشد که به شما کمک میکند در رویه تدوین فیلم عروسی از این آهنگ ها استفاده نماید. کلیه مجموعه آهنگ های گلچین فروردین ۹۷ برای تدوین فیلم عروسی می باشد که توسط تیم نمابانگ برای شما انتخاب و جهت دانلود قرار داده شده است.

در مطلب قبل موسیقی شاد عروسی ۹۷ ویژه تدوین فیلم عروسی بخش دوم اشاره ای کوتاه به اصول انتخاب آهنگ و روش های استفاده در تدوین عروسی بحثی مختصر داشتیم . حالا در ادامه در این مطلب بحثی دیگر از این نکات برای تدوین یک فیلم عروسی با استفاده از آهنگ های شاد را اشاره می کنیم.

پیشنهاد ما به عنوان افراد با تجربه در رویه تدوین فیلم های مجلسی آن هم به مدت سالها و به عنوان طراح کلیپ و پروژه های آماده ویژه نرم افزار ادیوس این است که آهنگ هایی را انتخاب کنید که دارای ریتم مناسب و ضرب های کوتاه و تایم های مختلف برای ایجاد ایستگاه های صوتی در یک ترانه باشد.

 

آهنگ های گلچین عروسی فروردین ۹۷

آهنگ های گلچین عروسی فروردین ۹۷


در مورد ایستگاه باید عرض کنیم هر موسیقی و نت که نوشته می شود طول زمانی مشخص برای هر قسمت را دارد و شما باید متناسب طول زمانی هر ضرب و ریتم بیاید کات های خود را انجام و روی آن با روش های مختلف تدوین کنید . برای مشاهده نمونه کلیپ های عروسی با استفاده از آهنگ این لینک کلیک کنید .

برای تسلط در طراحی ریتم بر اساس آهنگ شما می بایستی ابتدا ضرب آهنگ ها را بشناسید و متناسب ضرب آهنگ محل های مشخص مربوطه را برای میکس انتخاب و انجام دهید . برای دریافت آموزش های بیشتر در زمینه نحوه اصولی ضرب آهنگ ها روی این لینک می توانید آموزش های مربوطه را مشاهده و دانلود کنید .

 

رمز فایل : www.linasoft.ir


3/5 ( 1 نظر )
6 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.