درباره گروه نما بانگ (مرجع تخصصی جلوه های صوتی )

درباره گروه نما بانگ (مرجع تخصصی جلوه های صوتی )


درباره گروه نما بانگ (مرجع تخصصی جلوه های صوتی )فرآیند انتخاب و مونتاژ عناصر صوتی و آماده‌کردن آنها برای مسترینگ یا آمیختن صدا برای تهیهٔ برنامهٔ تلویزیونی، فیلم، بازی ویدئویی، یا هر محصولی سمعی و بصری که شامل ضبط و نشر آواها یا سنتزِ صدا باشد درسایت نمابانگ برای شما فراهم شده است .

گروه نما بانگ  به همت جمعی از علاقه مندان و فعالان رسانه های دیجیتال،تدوین کاران،مسترینگ ایجاد شده است و با توجه به نبود مرجعی کامل و تخصصی در بین سایت های هنری و احساس کمبود در این زمینه سایت نمابانگ متولد شد .

سایت نمابانگ از زیر مجموعه گروه لینا سافت ، عمده فعالیت خود را بر روی عرضه و ارایه جلوه های صوتی ،افکت و وایپ های صوتی،پادکست های صوتی،موزیک های کوتاه و بلند و غیره که در زمینه برنامه سازی فعالیت دارد متمرکز کرده است .

محتویات سایت نما بانگ برای فعالان و برنامه سازان فعال در زمینه های تدوین و مسترینگ انواع برنامه ویدیویی و رادیویی،بازی سازی،تولید برنامه و تبلیغات تلویزیونی،کلیپ سازی و غیره بارگذاری می شود .

هدف ما ارایه مطالب خوب و با کیفیت می باشد و سعی خواهیم کرد تا عمده مطالب سایت با کیفیت بالا در دسته بندی های مناسب به خود قرار بگیرید . با توجه به فعالیت این سایت برای برخی محتویات قیمتی ناچیز قرار دادیم که این مبلغ صرفا برای حمایت از فعالیت و تدوام راه نماآهنگ انجام می شود .


امید است با کمک و همیاری شما عزیزان بتوانیم در این مسیر سخت قدم های بزرگی برداشته و این سایت را برای همیشه به عنوان مرجع قدرتمند جلوه های صدا پایدار نگهداریم .

جهت ارتباط و تماس با ما و ارسال نظرات و پیشنهادات خود ازطریق پل های ارتباطی با ما در میان بگذارید .