نمابانگ درخواستی در همراه شما

استودیو فلورانس فعال در عرصه طراحی و تولید کلیپ و آموزش تخصصی تدوین نرم افزار ادیوس گروهی صمیمی  را ایجاد نمود و از کاربران عزیز نمابانگ هم برای مشارکت در رویه فعالیت گروه با شرایط زیر دعوت می کند.

عضویت در این گروه رایگان می باشد و در زمینه آموزش نرم افزار ادیوس و فعالیت های این بخش،درخواست تکی افکت رایگان اطلاع رسانی و در تعامل می باشد. اما برای درخواست هر یک از مجموعه های درخواستی موجود در فروشگاه سایت بصورت لینک دانلود در تلگرام  تنها با پرداخت هزینه اشتراک می توانید از این مزیت استفاده نماید.

با پرداخت ۵ هزار تومان و تهیه اشتراک و عضویت در گروه می توانید افکت های درخواستی را به رایگان دریافت نماید . در این سیستم هر کاربر نهایت تا ۷ مجموعه افکت صوتی میتواند درخواست نماید تا بصورت لینک در اختیار این دوستان قرار بگیرد. کلیه فایل های درخواستی بصورت ویژه به کاربر عضو گروه ارسال می شود .

برای دریافت فایل های بیشتر می توانید از اشتراک یک ماهه  استفاده نماید. هزینه این اشتراک ماهیانه ۳۰ هزار تومان می باشد و هر کاربر نهایت تا سقف ۴۰ مجموعه موسیقی و افکت صوتی می تواند از ادمین گروه درخواست نماید.

همچنین عزیزانی که بتوانند تا ۷۰ کاربر و عضو جدید به گروه دعوت نماید می تواند بصورت رایگان  بدون پرداخت هزینه اشتراک  درخواست ۵ مجموعه فروشگاهی نمابانگ استفاده نماید.