قوانین استفاده از سایت نمابانگ

تمامی محتواهای ارایه شده در سایت نمابانگ در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است.
از تمامی کاربران گرامی سایت نمابانگ تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.

 • برخی از مطالب این سایت بصورت اشتراکی در قبال دریافت مبلغی به عنوان حق الزحمه و صرفا جهت تامین هزینه اجاره اشتراک سرورهای دانلود سایت دریافت می شود .لذا تعرفه های مندرج در سایت صرفا مطابق زمان های مندرج شده در هر پکیج قابل استفاده است .
 • انجام و تکمیل مراحل ثبت نام پس از مطالعه این قوانین و مقررات به منزله پذیرش و موافقت کاربر با این قوانین و امضا توافقنامه‌ای بین سایت نمابانگ و کاربر است و رعایت یکایک مفاد آن الزامی است.
 • از کلیه کاربران دعوت می شود به دلیل تغییر قوانین با توجه به شرایط جاریه وبعدی حتما مجدد قوانین را مطالعه نمایند و تغییرات صورت گرفته در قوانین را مطالعه نمایند .
 • کاربران سایت نمابانگ حق ارایه مطالب سایت و اشتراک کاربری بصورت غیر مجاز به دیگران ندارند و حتما دقت نمایند چنانچه آی پی های اشتراک دانلود بیش از دو اشتراک باشد سرویس ماهیانه اتواماتیک مسدود می شود و هیچ هزینه مسترد نمی شود .
 • محتوای ارایه شده بر روی سایت نمابانگ با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین نمابانگ مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند.
 • اطلاعات اشتراک کاربران محفوط و مطابق قوانین راز داری انجام می شود اما چنانچه توسط صلاح های ذیربط قانونی درخواست شود در اختیار این مراجع بر اساس حکم قاضی قرار داده می شود .
 • کاربران می بایست اطلاعات زمان ثبت نامی را به دقت وارد نمایند،و با همان نام کاربری از سایت استفاده نمایند .لذا اگر اطلاعاتی ناقص باشد سایت نمابانگ هیچ مسولیتی قبول نمی کند .
 • هر کاربر فقط می تواند با اطلاعات وارده یک حساب کاربری با حداقل دو ای پی ورود در اختیار داشته باشد .
 • در صورت بروز مشکل در سرورها ،نگهداری سایت حق کاربر و مهلت باقیمانده از روز شروع مجدد ادامه می یابد.
 • در خصوص خرید اشتراک های اشتباه نمابانگ هزینه اشتراک خریداری شده را باز گردانی نمی کند لذا در هنگام خرید اشتراک متناسب نیاز خود به دقت انجام دهید .قوانین مندرج بالا در حکم پذیرش قطعی از جانب کاربران بوده و مطابق این قوانین عمل می شود و خارج از این قوانین هیچ مسولیتی متوجه سایت نمابانگ نمی باشد .

توافقنامه و تغییرات

مشترک متعهد می‌شود که با تغییراتی که ممکن است نمابانگ هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود رعایت نماید.

مشترک متعهد می‌شود که چنانچه خدمات و یا محصولات نمابانگ  را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات نمابانگ انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی نمابانگ مسترد نمی‌گردد.


اطلاعات صحیح

مشترک موافقت می‌نماید اطلاعات صحیح در اختیارنمابانگ قرار دهد و نمابانگ برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا نمابانگ شبه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعات شما داشته باشد به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.


حفظ اطلاعات محرمانه

شما می‌توانید در این قسمت رویه حفظ اطلاعات محرمانه در نمابانگ را مطالعه فرمائید که در مورد تمامی محصولات و خدمات نمابانگ اعمال می‌شود. این رویه در برگیرنده حقوق مشترک و مسئولیتنمابانگ در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشترک است. نمابانگ از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد کرد.


عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

 • مشترک موافقت می‌نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.
 • چنانچهنمابانگ به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.
 • نمابانگ حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه‌های قضایی و دولتی، ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید لیمو کاپ در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.
 • نمابانگ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.
 • نمابانگ مجاز است دسترسی مشترک به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیهنمابانگ، شرکتهای وابسته و یا شرکاء گردد، نمابانگ مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.
 • چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد نمابانگ مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده‌اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می‌باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل و نه محدود به جنایت، استفاده غیراخلاقی از تصاویر کودکان و… طراحی شده‌اند.
 • اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک‌نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می‌دهند. فعالیتهایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده‌اند و یا فعالیتهایی که به هرصورت منجر به آزار کودکان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی‌گردد.

هزینه و پرداخت

 • کلیه هزینه‌ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می‌شوند و غیر قابل بازگشت می‌باشند مگر اینکه به نوعی صریحا ذکر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترک قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد. چنانچه به هر دلیل نمابانگ موفق به دریافت بدهی مشترک، از طریق روشهای پرداخت تعیین شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشترک موافقت می‌نماید که نمابانگ مشترک را برای تسویه بدهی‌ تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
 • بمنظور تسویه بدهی،نمابانگ خود را مجاز می‌داند تا بلافاصله سرویس مشترک را که بوسیله مشترک یا از طریق وی تهیه و یا تمدید شده‌اند بدون هیچگونه اطلاع قبلی لغو و یا مسدود نماید.
 • مشترک موافقت می‌نماید چنانچه چک بانکی وی وصول نگردد و یا هزینه در زمان معین شده پرداخت نگردد. علاوه بر طی روال قانونی، ملزم به پرداخت جریمه‌ای معادل ۱۰% از کل مبلغ وصول نشده می‌باشد،نمابانگ خود را مجاز می‌داند این جریمه را بدون اطلاع قبلی از حساب مشترک دریافت نماید.

امنیت حساب کاربری

 • مشترک متعهد می‌گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است.
 • چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا بهنمابانگ اطلاع داده شود. بدیهی است نمابانگ هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمپذیرد.
 • مشترک همچنین موافقت می‌نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به نمابانگ یا دیگر مشترکین که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشترک بوده به عهده مشترک می‌باشد.
 • مشترک می‌بایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشترک انجام می‌گیرد، چه بوسیله خود مشترک و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترک می‌باشد.

عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت

 • نمابانگ به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (‌ها) و یا نامه‌های ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشترک متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به نمابانگ می‌باشد.

مالکیت معنوی

 • کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی نمابانگ متعلق به لینا سافت است.

رفع مسئولیت و عدم وجود ضمانت

محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می‌شوند. نمابانگ هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کند ارئه نمی‌دهد.


ضمانتهای ویژه

مشترک توافق می‌نماید که نمابانگ هیچگونه ضمانت خاصی در ارتباط با سیستم پرداخت ندارد.نمابانگ صریحا این حق را برای خود قائل است که به روش جدید خود خدمات و محصولات را در صورت صلاحدید لغو نموده و یا انتقال دهد این امر جهت حفظ پایداری روال حقوقی، مدنی یا جنایی براینمابانگ، شرکت‌های وابسته، نمایندگان، متصدیان، مدیران و کارمندان آن می‌باشد.


قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت

مشترک موافقت می‌نماید که محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط نمابانگ در دادگاه تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه‌ای واقع در تهران باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه بیان شده‌اند شکایتی به دادگاه ارئه دهد.


عودت وجه

خدمات نمابانگ، حداکثر تا ۳ روز از زمان تهیه اشتراک در صورت عدم پاسخگویی ازطریق سایت نمابانگ قابل استرداد به خریدار اشتراک می باشد .


تفکیک پذیری

بخشهای این قراداد تفکیک‌پذیر می‌باشند. در صورتی که بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیک‌ترین شکل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمت‌ها و شرایط توافقنامه به طور کامل لازم‌الاجرا هستند.


عناوین

عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد می‌بایست مرجع عملکرد قرار گیرند.


سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه‌های ضمیمه آن توسط نمابانگ در مقابل مشترک یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از نمابانگ نمی‌باشد.


وضعیت اضطراری

نمابانگ همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل نمابانگ هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی نمابانگ گردند. مشترک موافقت می‌نماید نمابانگ را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.