تخته شاسی طرح دار و معرفی مدل ها

تخته شاسی طرح دار و معرفی مدل ها

تخته شاسی طرح دار و معرفی مدل ها : در مقاله قبل در مورد تخته شاسی های چاپ عکس بحث کردیم و بصورت کامل گفتیم که تخته شاسی چیست ؟ و اینکه چه ابعاد دارد و چه مزایی را دارا می باشد . اکنون در این مقاله معرفی مدل های دیگری از این تخته ها می پردازیم .

یقینا شما با انواع تخته های شاسی چاپ عکس آشنا هستید که در طرح های مربع و مستطیل ساده برای قاب کردن عکس ها برای نمایش خاطرات مورد استفاده قرار می گرفت .
نسل جدیدی از تخته های شاسی با مدل ها و تنوع بیشتری هم در بازار موجود می باشد که برای دکور آرایی و تزیین خانه،و خانه های مدرن شیک بیشترین استفاده از دارند.
حتما نیاز نیست که به این فکر باشید هزینه تهیه چنین طرح هایی گران بوده و فقط برای افراد از دیگران بهتر کاربرد دارد،که باید اطلاع دهیم همه افراد جامعه می توانند در صورت داشتن اطلاعات کافی نسبت به سفارش و چاپ این طرح ها اقدام کنند .
شاسی های طرح دار به واقع نمایانگر هنر، صنعت و زندگی زیبای مدرن امروزی است و جلوه این کار آن جا نمایان میشود که با عکس های زیبای شما یا عزیزانتان تلفیق میشود و نتیجه محصولی است که جدا از خاص و دکوراتیو بودن ، کاملاً شخصی است و در واقع شما با انتخاب عکسی خاص و متفاوت میتوانید در خاص تر شدن و جلوه بیشتر این دسته از محصولات کاملا تاثیر گذار باشید .

تخته شاسی طرح دار و معرفی مدل ها

 

تخته شاسی طرح دار و معرفی مدل ها

در کنار طرح های تخته شاسی ساده تخته های طرح داری وجود دارد که از شکل های مختلفی در جنس های مختلف و با ایعاد گوناگون ساخته می شوند . این تخته ها به تخته های لیزری یا الماس معروف می باشد .

 

مقاله پیشنهادی دیگر جهت مطالعه : شاسی عکس و همه چیز در باره آن

 

این طرح ها بسیار جالب و مناسب می باشد که  در اتاق های خواب،پذیرایی،شرکتها،نمایشگاه ها و هر جایی مناسب استفاده باشد ارایه می شود . از مزایای این طرح شاسی ها قابلیت چاپ در اندازه دلخواه و با طرح های گوناگون و سفارشی می باشد .

 

تخته شاسی طرح دار

 

محاسبه اندازه وقیمت شاسی های طرح دار :

برای محاسبه قیمت از فرمول زیر استفاده می شود . 

طول ضرب در عرض ضرب در ۳۰ – مثال : یک شاسی ۴۰ در ۴۰ —>  ۴۰x40x30=48000 toman   یا ۱۰۰x100X30=300000 toman مشخص می شود که میانگین قیمت چاپ هر متر ۳۰۰ هزار تومان و به بالا بسته به طرح و مدل می باشد .

 

 

اندازه های چاپی پرکاربرد در طرح های مختلف تخته شاسی طرح دار :

  • اندازه ۲۵ × ۲۰  : ۳۵۰/۰۰۰ ریال
  • اندازه ۴۰ × ۳۰  : ۴۵۰/۰۰۰ ریال
  • اندازه ۶۰ × ۴۰  : ۵۰۰/۰۰۰ ریال
  • اندازه ۷۰ × ۵۰  : ۱/۰۵۰/۰۰۰ ریال
  • اندازه ۹۰ × ۶۰  : ۱/۳۵۰/۰۰۰ ریال
  • اندازه ۱۰۰ × ۷۰  : ۱/۴۹۰/۰۰۰ ریالدر صورت خواستن سفارش باکس و قاب قیمت به صورت جداگانه حساب می شود که بسته به کارگاه چاپ شاسی ممکن است فرق قیمت باشد. این قیمت ها برای سال ۹۶ بوده و ممکن است در سال های آتی افزایش قیمت داشته باشند.