رندر ناحیه ای و سکانس در نرم افزار ادیوس

رندر ناحیه ای و سکانس در نرم افزار ادیوس

شاید عنوان مطلب رندر ناحیه ای و سکانس در نرم افزار ادیوس برای شما کمی گنگ باشد اما در این آموزش شما فرا می گیرد با نرم افزار ادیوس به چه صورتی از یک سکانس رندر سریع بگیرید و پروژه های سنگین با نرم افزار ادیوس را به راحتی پخش کنید.

رندر ناحیه ای و سکانس در نرم افزار ادیوس

فرض کنید شما در حال کار بر روی یک پروژه تدوین یا در حال کار بر روی یک طراحی کلیپ هسید ولی سیستم پایین و امکانات سخت افزاری نرم افزار ادیوس این امکان را ایجاد نمیکند تا راحتر با نرم افزار ادیوس کار کنید .

قبلا در مباحث پیشرفته ما در مورد رندر پراکسی در نرم افزار ادیوس توضیح کاملی را دادیم و حالا در این مطلب قصد داریم به جای استفاده از حالت پروکسی یاد بگیرم چگونه سکانس جاری پروژه خود را رندر سریع با نرم افزار ادیوس بگیریم تا بتوانیم به راحتی مشاهده کنیم.

 

رندر ناحیه ای و سکانس در نرم افزار ادیوس

Render Loaded area

 

اما گاها حالت پراکسی هم جوابگو نیست و در این صورت تکلیف چیست؟ و از چه طریقی می توانیم این کار را انجام دهیم . آیا باید از کل پروژه رندر بگیریم ؟یا اینکه تک به تک کلیه کلیپ ای استفاده شده در تایم لاین را رندر بگیریم ؟

نرم افزار ادیوس با هر سیستمی حتی سیستم های معمولی به راحتی کار میکند اما وقتی تعداد لایه در سیستم معمولی از سه لایه بیشتر باشد ممکن است در کیفیت بالا نتوانید به روانی کار کنید.

نرم افزار ادیوس برای حل این مشکل از روش رندر ناحیه ای برای اینکار پیشنهاد استفاده می دهد که به شما کمک میکند تا ماحصل و نتیجه پروژه ای که کردید بدون نیاز به رندر به راحتی پلی و تماشا کنید.

روش رندر کل یا بخشی از یک پروژه جاری در تایم لاین

در حالت عادی شما وقتی کلیپی را وارد نرم افزار ادیوس می کنید اگر سنگین باشد با استفاده از دکمه های ترکیبی shift + G به راحتی می توانید کلیپ مورد نظر را رندر سریع نرم افزاری گرفته تا روانتر در پروژه اجرا شود .

در این ودیو ما به سادگی یه شما یاد می دهیم چگونه از روش رندر ناحیه ای برای روان کردن پخش محتوای موجود تایم لاین استفاده کنید.

نکته : بعد از رندر اگر یکی از فایل ها را جابجا کنید نیاز به عملیات رندر مجدد برای آن کلیپ را خواهید داشت .


تماشای آنلاین ویدیوی آموزشی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *