شرح راست کلیک پنجره bin ادیوس بخش 2

شرح راست کلیک پنجره bin ادیوس بخش ۲ از سری مباحث آموزشی شرح منوی راست کلیک روی کلیپ های bin در نرم افزار ادیوس می باشد . در این آموزش شما با دیگر گزینه ها و عملکرد های دیگر آن آشنا خواهید شد .

شرح راست کلیک پنجره bin ادیوس بخش ۲

شرح راست کلیک پنجره bin ادیوس بخش 2

شرح راست کلیک پنجره bin ادیوس بخش ۲

 

گزینۀ Delete File: اگر قبلاً به وسیله گزینۀ Transfer Project Folder کلیپ های پنجرۀ Bin را به فولدر پروژه (محل ذخیره سازی پروژۀ ادیوس) منتقل کرده و در پوشۀ Transferred ذخیره کرده اید، گزینۀ Delete File روشن و فعّال می شود و در این صورت می توانید منبع اصلی آن کلیپ را از داخل پوشۀ Transferred پاک کنید.

به این منظور، بر روی آیکون کلیپ مورد نظر در پنجرۀ Bin کلیک راست کرده و از منوی باز شده، گزینۀ Delete File را انتخاب کنید.

گزینۀ Edit: اگر بر روی کلیپ های (Quick Titler, Color Matte, Color Bar) در پنجرۀ Bin کلیک راست کنید، در منوی باز شده، گزینۀ Edit روشن و فعّال می شود و به محض انتخاب این گزینه، به پنجرۀ تنظیمات همان کلیپ دسترسی پیدا کرده و مجدداً می توانید تغییراتی را بر روی آن کلیپ آنجام دهید.

همچنین اگر بر روی یکی از کلیپ های (Quick Titler, Color Matte, Color Bar) در پنجرۀ Bin و یا پنجرۀ Timeline دابل کلیک کنید، به پنجرۀ تنظیمات همان کلیپ دسترسی پیدا می کنید.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *