موسیقی و بیت بی کلام غمگین

موسیقی و بیت بی کلام غمگین ایرانی بصورت بیت و بی کلام جهت استفاده در ساخت انواع برنامه های احساسی و غمگین و ناراحت کننده می باشد که شامل ۱۳ تراک صوتی با کیفیت مناسب در یک فایل فشرده برای دانلود و استفاده شما قرار گرفته است.

موسیقی و بیت بی کلام غمگین

با توجه به اینکه سبک های موسیقی متنوع و بسیار کاربردی می باشد و شامل کلیه بخش های زندگی اسنان را در بر می گیرد موسیقی های غمگین و احساسی هم جزیی جدا نشدنی از زندگی یک انسان است که تحت شرایط ناخواسته مانند فوت پدر و مادر در حالت عادی پیش می آید.

علاوه بر این در تدوین و ساخت مستند های مختلف غمگین که از ژانر های غمگین بهره می برد مجموعه موسیقی و بیت بی کلام غمگین در این مورد به شما کمک میکند تا به این هدف برسید.

کلیه موسیقی های این مجموعه توسط نوازندگان ایرانی و موسیقی سازان داخلی با تم و سیاق ایرانی ساخته شده است که قابلیت استفاده به عنوان آرشیو آهنگ و استفاده در ساخت برنامه را مهیا می سازد.

 

موسیقی و بیت بی کلام غمگین

موسیقی و بیت بی کلام غمگین

در محصول آهنگ های غمگین و بی کلام ما مجموعه ای کامل از موسیقی های بیت برای طراحی و ساخت برنامه های مرتبط با مستند های غمگین و غیره بصورت یک مجموعه با عنوان موسیقی ایرانی غمگین ویژه ساخت مستند برای دانلود شما قرار دادیم که شامل ۳۵ موسیقی متنوع با کیفیت بالا می باشد.

پیشنهاد می کنیم این مجموعه را هم از دست ندهید . در متن این محصول ما یک نمونه ویدیویی از مستند گوشه های از جنگ های کودک کشی که در خاورمیانه افتاده است در قالب این موسیقی بصورت ویدیوی کلیپ آماده کرده ایم که می توانید تماشا کنید.

 

اطلاعات دانلودی موسیقی و بیت بی کلام غمگین

  • حجم فایل صوتی : ۷۰ مگابایت
  • کیفیت فایل ها : mp3
  • رمز فایل : ندارد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید