,

دانلود افکت صدای خنده و خوشحالی

دانلود افکت صدای خنده و خوشحالی

دانلود افکت صدای خنده و خوشحالی در برگیرنده مجموعه ای از افکت های صوتی خنده و خندیدن می باشد که در این بخش برای شما برای دانلود رایگان قرار دادیم .افکت های این بخش شامل خندیدن انواع خنده از آرام تا خنده های بلند و حالت های مختلف نیش خند و افکت های فانتزی خندین را شامل می شود . 

دانلود افکت صدای خنده و خوشحالی

تعداد افکت های صوتی خنده این مجموعه شامل ۲۹ افکت از زن و مرد و بچه می باشد که در حالت های مختلف با سر دادن خنده بلند و کوتاه و آرام تنوع خوبی به ارمغان آورده است که می توانید برای ساخت برنامه های شاد و مفرح مورد استفاده قرار دهید .

تنوع افکت های صوتی خنده بیشتر از صدها فایل می باشد که به مرور در مطالب دیگر افزوده خواهد شد . در ادامه بخشی از این افکت ها را می توانید گوش کنید .

مطلب مرتبط :  افکت صدای خنده و قهقه بچه


 

 

اطلاعات دانلودی افکت صدای خنده و خوشحالی

  • رمزفایل فشرده : Laugh-www.namabang.ir
  • حجم فایل : ۱۰ مگا بایت
  • کیفیت فایل ها : mp3

 

دانلود افکت صدای خنده و خوشحالی


 

Download the sound effect of laughter and happiness

A set of audio effects make laughter and laugh in this section for you to download for free. The effects of this section include laughter of laughter from laziness to laughter and different laughter stings and fantasy effects of laughter. .
Download the sound effect of laughter and happiness
The number of sound effects in this series includes 29 effects of women, men and children, which in a variety of ways, with laughter and short and gentle laughter has brought a good variety that you can use to make fun and fun apps. put .

Thread: Download the sound effect of laughter and happiness


Download the collection as a zipper
Compressed Cache: Laugh-www.namabang.ir
File size: 10 megabytes
File quality: mp3