مجموعه افکت های صوتی سینه زدن و گریه زاری

افکت صوتی سینه زدن و گریه زاری

اگر شما هم در زمینه ساخت برنامه های مذهبی مرتبط با ایام سوگواری و مداحی فعالیت دارید این مجموعه در برگیرنده ۷۰ افکت صوتی سینه زدن و گریه زاری و صدای کوتاه طبل می باشد .

افکت صوتی سینه زدن و گریه زاری

این مجموعه دارای افکت های صوتی با کیفیت wav می باشد که این امکان را ایجاد میکند تا افکت های صوتی با کیفیتی را برای برنامه های مذهبی ایجاد کنید .

یا توجه به اینکه بسیاری از مراسمات مذهبی همراه با سینه و نوحه سرایی است همکاران فعال در امر برنامه های مذهبی میتوانند برای طراحی تیزر و وله های تبلیغاتی از این مجموعه در میکس فیلم های خود استفاده نمایند

میکس برنامه های مذهبی تنها محدود به ایام خاص محرم نمی باشد و شما می توانید از این مجموعه در زمینه صداگذاری برنامه های رادیویی ،طراحی کلیپ و نماهنگ های تبلیغاتی و دیگر موارد مورد استفاده قرار دهید.

اگر در زمینه افکت های صوتی مذهبی دنبال افکت خاصی بودید می توانید با بخش پشتیبانی و ارتباط آنلاین سایت نمابانگ در میان بگذارید تا برای شما در برنامه سایت قرار دهند . برای درخواست از بخش ارتباط با ما استفاده نماید.

 اطلاعات فایل دانلودی :

  • تعداد تراک : ۷۰ قطعه
  • رمزفایل فشرده :www.namabang.ir
  • حجم فایل : ۲۰ مگا بایت
  • کیفیت فایل ها :  wav

 

افکت صوتی سینه زدن و گریه زاری


Sound track and crying effects

If you are also involved in making religious programs related to mourning and grooming, this series includes 70 different sound effects in the fields of breast and crying and short drum sounds.
Soundtrack and crying effects
It has a wav-quality audio effect that allows you to create high-quality sound effects for religious programs.
Or due to the fact that many religious ceremonies are accompanied by chests and hymns, faithful religious collaborators can use their collections to design teasers and advertisements from the collection.
You can listen to parts of this collection in the following voice.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *