0

هم بخرید هم بفروشید

با توجه به خالی بودن یک وب سایت تخصصی در زمینه خدمات فروشگاهی تدوین فیلم وصدا لیناسافت با الگو گیری از ایده های جدید وب سایت آنلاین اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات مرتبط با تدوین فیلم عروسی، میکس و عکس و گرافیک نموده است.

اگر شما مهارت و هنری در امر هنرهای دیجیتال دارید خوشحال می شویم برای همکاری هم این امروز اقدام کنید. ما از همکاران و فروشندگان در زمینه های زیر آماده دعوته به همکاری می نمایم.


طراحان و تولید کنندگان کلیپ و پروژه های تدوین دیجیتال

اگر مهارت لازم و کافی در امر طراحی کلیپ و برنامه های آماده برای تدوین فیلم های عروسی و مجلسی یا خدمات تولیدی و سینمایی دارید می توانید با ارایه محصولات و خدمات خود مطابق قوانین سایت فروش و کسب درآمد کنید.

نرم افزار های قابل قبول در این زمینه شامل نرم افزار تدوین فیلم ادیوس، نرم افزار پریمیر، نرم افزار افتر افکت و ویرایشگرهای حرفه ای صدا می باشد.

ما تمامی امکانات و زیر ساخت های لازم را فراهم کردیم و محصول و تبلیغ کارهای شما به هزاران نفر روزانه اطلاع رسانی می شود . جهت اطلاعات بیشتر این لینک را مشاهده کنید.


طراحان عنصر های گرافیکی آتلیه عکس و گرافیک

این بخش برای همکاران و دوستانی در نظر گرفته شده است که دستی در امر طراحی PSD و طرح های گرافیکی برای استفاده در آتلیه های عکس و فیلم دارند. اگر ایده های خلاقانه و نمونه های طراحی شده ای دارید که دوست دارید برای دیگران بفروشید و کسب درآمد کنید لیناسافت پذیرای همکاری در فروش کارهای شما می باشد.


اساتید و مدرسان دوره های مختلف نرم افزار های تدوین فیلم و صدا

اگر مهارت کافی در تدریس و آموزش اصولی نرم افزار های تدوین فیلم در تمامی نرم افزار های ادیت عکس و فیلم و صدا دارید می توانید آموزش و کارهای خود را در بستری مطمین در سایت لیناسافت به فروش برسانید.

تمامی آموزش و تولیدات شما به نام شما در صفحه اختصاصی شما به فروش می رسد و تمامی حقوق آن مطابق قوانین سیاست حریم خصوصی محفوظ خواهد بود.


اگر در یکی از دسته های بالا توانایی خوبی دارید با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!