ارتباط با ما

ورود به حساب کاربری

درباره لیناسافت

About Us

لیناسافت اولین رسانه اینترنتی در حوزه تخصصی تدوین برنامه های رادیویی و تلویزیونی می باشد که با برنامه های بلند مدت قصد تبدیل به یک قطب مطمین در حوزه ساخت و طراحی انواع برنامه های صوتی و تصویری در حوزه های مختلف را در نظر دارد.

تیم لیناسافت بدون هیچ پشتوانه مالی و تنها با همت مدیران و اعضای خود توانسته اینک با تجهیز یک استودیوی پیشرفته نمایش و پخش برنامه های تلویزیونی و استودیو های عکاسی و فیلمبرداری در استان اردبیل به یکی از به نام ترین کسب و کارهای تخصصی تبدیل شود.

لیناسافت آماده ارایه خدمات تصویربردار ، خدمات صدای گذاری انواع برنامه های ، خدمات عکاسی آتلیه کودک و عروس در خدمت هم میهنان و همشهریان عزیز اردبیلی باشد.

لیناسافت چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

What is a Linasoft

خلاق در عرصه هنر صدا

با استودیوی پیشرفته ضبط و پخش صدا آماده ارایه خدمات افکت صوتی روی تولیدات رسانه ای در تمامی حوزه ها می باشد.

خدمات عکاسی و فیلمبرداری

تیم لیناسافت با تجهیزات پیشرفته و مدرن آماده فیلمبرداری از مجالس و مراسمات و برنامه های شرکتی وسازمانی در هر زمینه ای دارا می باشد.

خدمات تبلیغات رسانه ای

با در اختیار داشتن بیش از 75 تابلوی شهری در تمامی شهرهای اردبیل و اتوبوس آگهی آماده پذیرش پیام های تبلیغاتی شما می باشد.

داستان لیناسافت

تخصصی ترین مرجع خدمات هنر دیجیتال صدا و تصویر

لیناسافت از سال 1392 رسما شروع به فعالیت نمود و با فعالیت در عرصه های مختلف و تجهیز وگسترش خدمات اینک با دارا بودن بیش از 7 هزار مشتری وفادار و بیش از 15 هزار فروش موفق به عنوان رسانه اینترنتی موفق به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

رتبه زیر 100 الکسا
در میان وب سایت های ایرانی

بیش از 15 هزار فروش موفق بصورت اینترنیت و فیزیکی در طول سالیان

بیش از 2000 محصول و خدمات متنوع بصورت آنلاین در وب سایت های مختلف 

منتخب 1 دوره جشنواره وب ایران
به عنوان برترین مارکت اینترنتی در سال های 95

بیش از 6 هزار کاربر عضو
کاربر و مشتری وفادار به مجموعه قدرتمند

سخنی کوتاه از مدیر لینا سافت

از همان دوران نوجوانی علاقه خاصی به ایجاد یک وب سایت و مجموعه فعال در حوزه تدوین فیلم و صدا داشتم در این راه توانستیم بدون هیچ پشتوانه و کمک مالی از نهادی تنها با هزینه شخصی با فراز و نشیب های زیاد لیناسافت را راه اندازی و خدمات متنوع را بصورت آنلاین و حضوری در استودیو آتلیه به انجام برسانم.

در این راه برای بهبود و افزایش کیفیت خدمات از هیچ کوششی فروگذار نبوده و همواره به دنیال تحقق شعار خود تبلور زیبایی و کیفیت کار خواهیم بود. از تیم خوب لیناسافت در طول فعالیت در این سالها تشکر و قدرانی می کنم که در تمامی عرصه های همواره کمک و همیار بی منت برای ما بودند.

 


جهت تماس و ارتباط با مدیر سایت می توانید مستفیما با شماره زیر در ارتباط باشید. ما همیشه پاسخگوی مشتریان خود در امور خدماتی لیناسافت بصورت مستقیم هستیم.

09175023520

0