این وجیزه کوتاه صرفا جهت اطلاع از دسته از عزیزانی که قصد خرید و استفاده از خدمات اینترنتی سایت لیناسافت را دارند تنظیم شده است تا نکاتی را با توجه به وضیعت فعلی به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

اگر شما نسبت به تعرفه ۱۰ درصدی کارمزد تراکنش بانکی در خرید از سایت اعتراضی ندارید این مطلب را مطالعه نکنید.

متاسفانه در هفته اخیر بانک مرکزی افزایش ۱۰ درصدی به تراکنش های اینترنتی اعمال کرده و همین افزایش بی سرو صدا باعث اعتراض جمعی از مشتریان عزیز در خرید خدمات شده است.

لذا به اطلاع این عزیزان می رسد ما اعتبار کیف پولی در نظر گرفتیم که شما بدون پرداخت هزینه های ۱۰ درصدی روی خرید های اینترنتی می توانید با پرداخت یکبار هزینه بصورت مستقیم و کارت به کارت مستقیم بانکی اعتبار حساب کاربری خود را افزایش داده و از محصولات و خدمات سایت استفاده نماید.

در این روش شما به جای پرداخت وجه بصورت آنلاین می توانید مبلغ را مستقیما به حساب موسسه لیناسافت واریز کنید و اطلاع دهید تا اعتبار کیف پول مجازی حساب کاربری شما افزایش یابد تا قادر به خرید محصولات و خدمات بدون پرداخت و اتصال به درگاه های اینترنتی باشید .

همچنین اگر قصد تهیه عضویت ویژه دارید می توانید ابتدا هزینه را مستقیما کارت به کارت کنید تا حساب کاربری شما به عضویت مورد نظر ارتقا یابد.

 

جهت افزایش کیف پول حساب کاربری به روش زیر اقدام کنید.

  • ابتدا در سایت ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.
  • از طریق شماره حساب های سایت مبلغ مورد نظر و دلخواه را، جهت افزایش اعتبار حساب کاربری واریز نماید.
  • به شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ یا از طزیق ارتباط آنلاین سایت اطلاع دهید تا حساب کاربری شما در همان لحضه افزایش یابد.
  • بعد از شارژ حساب کاربری شما در انتهای مراحل پرداخت و تسویه حساب حالت پرداخت با اعتبار کیف پول را انتخاب و محصول و خدمات مورد نیاز را بدون ورود به درگاه بانکی پرداخت کنید.
  • خرید از طریق کیف پول دارای ۱۰ درصد تخفیف ویژه روی خرید محصولات می باشد.