Tutorial work with the Edius REC monitor window

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس REC -درس ۴

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس REC -درس ۴

در این آموزش شما با ابزار REC در پنجره مانیتور نرم افزار ادیوس آشنا می شوید و مهارت کار با این بخش از پنجره و ابزار های به کار گرفته شده برای ادیت و ویرایش کلیپ های ویدیویی را بصورت کامل فرا می گیرید.

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس REC -درس ۴

در درس قبل آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR -درس ۳ شما با بخش PLR بخش مانیتور نرم افزار ادیوس آشنا شده اید و در این آموزش که بخش آخر و دوم این مجموعه آموزشی مربوط به پنجره مانیتور نرم افزار ادیوس را بصورت کامل فرا خواهید گرفت .

در این بخش شما با ۴ گزینه کار خواهید کرد که مستقیما با تایم لاین ادیوس درگیر خواهید شد و هر عملی روی تایم لاین انجام دهید را می توانید در این بخش مشاهده کنید. در بخش REC شما میانبرهایی هم در نظر گرفته شده که به رویه تدوین شما کمک بسیاری خواهد کرد .

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس REC

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس REC

 

بخش های مهم مربوط به روش تهیه خروجی از نرم افزار ادیوس،کپچر نرم افزار ادیوس،تهیه دیسک های دی وی دی در این بخش قرار گرفته است که بصورت اجمالی در این بخش آشنا می شوید .

در این درس مهم شما با ابزار های Play the Carent – edit point – set In & out export بصورت کامل کار و از رویه عملکرد این ابزار ها در تایم لاین نرم افزار ادیوس از نزدیک آشنا و کار خواهید کرد .

البته سعی کردیم این ابزار ها را بصورت اجمالی و فقط جهت آشنایی شما در این درس یاد دهیم و کار با این بخش ها را شما می توانید در درس های بعدی فرا بگیرید.تکنیک یادگرفته شده در این بحث آموزشی برای شما 

بعد از فراگیری این درس شما می توانید به سادگی در بین کات ها و برش های روی تایم لاین حرکت و سریعا به منطقه مورد نظر دسترسی داشته باشید. از بخش تایم خود پنجره می توانید بر روی ویدیوی خود بازی و به آن واحد زمانی دسترسی دقیق داشته باشید.

این بخش آموزشی را حتما به دقت دنبال کنید چرا که در بیشتر مواقع ما در بحث های مربوط به مراحل تدوین فیلم مراجعه و استفاده خواهیم کرد .

  • جهت دسترسی به درس سوم کار با ابزار PLR روی این لینک کلیک کنید.

جهت مشاهده ویدیوی آموزشی این بخش لطفا عضو رایگان سایت شوید و سپس با نام کاربری وارد شده و از این آموزش ها استفاده کنید لینک عضویت در سایت

 


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *