05
خرداد

طراحی سیستم فروشگاهی فروش کلیپ،PSD،آموزش

اگر شما هم در زمینه طراحی و تولید برنامه های مختلف در زمینه فروش کلیپ،طراحی گرافیک و فون و یا PSD،و یا محصولات نرم افزاری ،موسیقی و غیره فعالیت دارید و دوست دارید کسب و کار خود را بر روی یک سیستم مدیریت هوشمند برای مشتریان خود ارایه دهید تیم کلوزآپپیشنهاداتی برای شما دارد که مطالعه آن به نفع شما خواهد بود.


طراحی سیستم فروشگاهی فروش کلیپ،PSD،آموزش

سیستم فروشگاهی ویژه فروش محصولات نرم افزاری،کلیپ و پروژه های آماده ،اشتراک گذاری فایل ها بصورت دانلودی و اعتباری فروش برنامه های گرافیکی،psd،پروژه های افتر افکت و غیره برای شما در قالب های مختلف تهیه و آماده ارایه کرده ایم که با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما با تمامی امکانات مدیریتی پیشرفته قرار خواهیم داد.

کلیه سیستم های فروشگاهی و دانلودی قابلیت تغییر به هر شکل و اندازه و طرح و ایده حتی ایده های خود را دارا می باشد کافیست طرح مورد نظر را بدید و بصورت یک سیستم سایت زیبا تحویل بگیرید. اما شاید برای شما سوال باشد این سیستم فروشگاهی شامل چه چیزی می باشد که ما روی آن تمرکز کرده ایم.

شما با دارا بودن یک سیستم فروشگاهی پیشرفته کلوزآپ می توانید به مدیریت محصولات و درج محصول بصورت فایل های دانلودی،چند قیمتی،آموزشی و فیزیکی قابلیت اتصال به انواع درگاه های پرداخت آنلاین را ایجاد نماید.

17
بهمن

طراحی فروشگاه آنلاین خدمات عکس و فیلم

اگر کسب و کار شما به گونه ای می باشد که نیاز دارید تا محصولات و خدمات خود را بر روی پلتفرم سایت پیاده سازی و از آن به عنوان یک کارت ویزیت پیشرفته و همیشه در دسترس استفاده نماید پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله و خدمات راه اندازی سایت  فروشگاه آنلاین خدمات عکس و  فیلم مطالعه نماید. به سود شما خواهد بود .

30

قالب ویژه خدمات عروس |سایت عروس

هر چقدر هم مراسمات عروسی طولانی و سخت باشند ما کنار شما هستیم تا با راه اندازی یک سایت مدرن به راحتی خدمات و مشتریان خود را بیزینس کرده و با خیال آسوده به مراسمات خود برسید. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که در هر فصل کاری فرصت پرداختن به بیزینس مشتریان را ندارید این پست را تا انتها مطالعه نماید.

پست های اخیر

اطلاعات تماس

  • iconایران-اردبیل-چهارراه باغمیشه - همراه : 09175023520
  • iconinfo{@}linasoft.ir
    sellprince{@}yahoo.com
  • icon04533447196 
  • در صورتی که برای ارتباط از شماره ثابت موسسه استفاده می کنید داخلی it را درخواست ارتباط نماید.
  • iconشنبه - پنجشنبه: 9صبح - 21شب
    جمعه: تعطیل
Top