20
مرداد

خدمات وبمستری و امور نویسندگی

خدمات وبمستری و امور نویسندگی

سال 1400 شمسی مطابق برنامه توسعه، سال تحول در کسب و کارها خواهد بود. فروش و بازایابی سنتی جای خود را به خدمات آنلاین خواهد داد و کسانی که از قبل سرمایه گذاری کرده اند برنده این میدان سخت خواهند بود.

05
خرداد

طراحی سیستم فروشگاهی فروش کلیپ،PSD،آموزش

  • درباره سیستم فروشگاهی لیناشاپ

سیستم فروشگاهی لیناشاپ بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هسته فروشگاهی edd طراحی و راه اندازی شده است . در این سیستم سعی شده است تا بر اساس نیاز فروشگاه لیناشاپ از امکانات مدیریتی در زمینه مدیریت محصولات و مطالب استفاده شود که قابلیت شخصی سازی و تغییر بخش ها در هر قسمت را به دلخواه دارا می باشد .

سادگی و سبکی اجرا در قالب های وردپرسی یکی از فاکتور های مهم در اندیکس گوگل می باشد و قالب لیناشاپ به این مرحله رسیده و با حالت سبکی و سریع لود بهترین نتیجه را برای موتورهای جستجو فراهم می نماید.

این سیستم دارای امکانات متنوعی می باشد که کاربران و مشتریان می توانند از این امکانات یک محصول و یا خدمات خاص را با دید باز خریداری کرده و سپس استفاده نمایند. چرا که سادگی و پیاده سازی و معرفی محصول در قالب یک سیستم فروشگاهی تاثیر زیادی در انتخاب مشتری می گذارد.

<
17
بهمن
طراحی فروشگاه آنلاین خدمات عکس و  فیلم

طراحی فروشگاه آنلاین خدمات عکس و فیلم

اگر کسب و کار شما به گونه ای می باشد که نیاز دارید تا محصولات و خدمات خود را بر روی پلتفرم سایت پیاده سازی و از آن به عنوان یک کارت ویزیت پیشرفته و همیشه در دسترس استفاده نماید پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله و خدمات راه اندازی سایت  فروشگاه آنلاین خدمات عکس و  فیلم مطالعه نماید. به سود شما خواهد بود .

زیر مجموعه ها

پست های اخیر

اطلاعات تماس

  • iconایران-اردبیل-چهارراه باغمیشه - همراه : 09175023520
  • iconinfo{@}linasoft.ir
    sellprince{@}yahoo.com
  • icon04533364320 
  • iconشنبه - پنجشنبه: 9صبح - 21شب
    جمعه: تعطیل
Top