05
خرداد
164

سالن های زیبایی ویژه بانوان و عروسان با توجه به شروع هر فصل کار پذیرای زیادی مشتری می شود که وظیفه مدیر همان آموزشگاه ساماندهی به مراجعات روزانه و سفارشات زیبایی عروس و همراهان می باشد . تیم کلوزآپ با استفاده از تجربه مدیریت و فرآیند عملکرد سالن های معروف زیبایی امکاناتی را فراهم نموده تا بتوانید یک سالن زیبایی شیک برای کسب و کار خود بر روی اینترنت با نام و برند خاص خود ایجاد کنید.

مهم نیست کسب و کار شما کوچیک یا بزرگ است اما قدم برداشتن در عرصه هنری که پر از رقبا و افزایش تعداد آن در هر کوچه و برزنی است می طلبد تا با ایده های جدید و سبکی نو از رقبا جلو زده و در جذب مشتری و معرفی خدمات پیشگام باشید.

گروه کلوزآپ با استفاده از تیمی مجرب به عنوان یک مشاور در کنار شما به شما کمک میکند تا خدمات خود را در قالب های مختلف بصورت زیبا و کاربر پسند برای عموم معرفی و در جذب مشتری جلوتر از دیگران موفق عمل کنید .

در طراحی و پیاده سازی سایت های زیبایی کلیه آن چیزی که شما نیاز داشته باشید را ما تدارک و آماده نموده ایم کافیست تا اساس نیاز و مهارت کسب و کار ،زنگ و طرح دلخواه خود را بگید تا متناسب آن تم و طرح شما بصورت گرافیکی و یا کد نویسی استاندارد پیاده سازی شود .

از امکاناتی که برای سایت های زیبایی ما در نظر گرفتیم شامل گالری عکس معرفی خدمات در قالب متن و عکس ،منوی خدمات به همراه توضیحات و لیست قیمت،بخش رزرو آنلاین وقت آرایشگاه،سیستم ارتباط با مشتری،مدیریت مشتری،بخش فروشگاهی،فرم های ارتباطی،امکانات مدیریتی سایت از هر نقطه و غیره می باشد .

همچنین متناسب اسم و بند شما اگر لوگویی داشتید در سایت درج و اگر نداشتید توسط تیم کلوزآپگ طراحی و به عنوان سمبل معرفی در دنیای مجازی به شما تقدیم می شود . 


معرفی امکانات و بخش های مختلف مهم یک سایت زیبایی

 • سیستم مدیریت فارسی با پنل آسان به همراه آموزش کار
 • امکان مدیریت چند کاربره برای نگهداری سایت
 • امکانات ساخت گالری عکس و ویدیو و معرفی بخش های مختلف در قالب های مختلف صوتی و تصویری
 • امکانات سیستم رزرو آنلاین با امکان اتصال به درگاه پرداخت آنلاین
 • امکان ایجاد صفحات مجزا برای معرفی بخش ها و خدمات مختلف
 • راه اندازی بخش وبلاگ پیشرفته برای درج مقالات و مطالب آموزشی با دسته بندی و سایر امکانات وبلاگی
 • دارا بودن حالت رسیپانسیو برای نمایش سایت در روی انواع گوشی و تبلت
 • اتصال خدمات سایت به تلگرام و دیگر کانال های مجازی
 • صفحات ویژه کاربران و مدیران
 • سیستم باشگاه مشتریان برای تشویق مشتری به استفاده از خدمات بیشتر
 • سئو و بهینه سازی سایت
 • مشاوره و پشتیبانی توسط تیم کلوزآپ
 • و ...

بخشی از امکاناتی که بصورت کامل بر روی سایت های ارایه شده انجام می شود : 

میتوانید با وجود این سرویس خدمات و سرویس های سالن زیبایی و آرایشی خود را بطور کامل معرفی نمایید. وجود تصاویر زیبا و جذاب میتواند یکی از مهمترین بخشهای پیاده سازی همین قسمت باشد. مشتریان شما با این دیدن این صفحه از وب سایت بیشتر با شما آشنا خواهند

یکی از هیجان انگیزترین و پربازدید ترین بخشها خدمات مربوط به عروس ها میباشد. آنها حتما این صفحه از وب سایت را به خوبی مطالعه مینمایند و منتظر هستند تا ببینند شما برای آنها چه مدل های جدید و پیشنهادهای ویژه ای را دارید. طراحی این صفحه از وب سایت را هرگز از دست ندهید.حتما مشتریان از شما نمونه کارهایتان را خواهند خواست و شما میتوانید این قسمت از وب سایتتتان را به آنها معرفی نمایید. در صفحه نمونه کارها میتوانیم از افکتها و موارد منحصر به فرد استفاده نمایید تا کاربران جذب نمونه کارهای شما گردند و برای سفارش آنها با شما تماس حاصل نمایند. طراحی این صفحه از وب سایت را فراموش نکنید.

دادن آموزش در هر زمینه در وب سایت در نهایت باعث خواهد شد تا کاربران به کسب و کار شما احساس وفاداری داشته باشند و آن را به دیگران و دوستان خود معرفی نمایند. همچنین در نهایت باعث افزایش رتبه شما در گوگل و افزایش بازدید کننده خواهد شد. طراحی این صفحه از وب سایت باید نسبت به صفحات دیگر متمایز باشد تا کاربران بتوانند ساعتهای زیادی در آن حضور داشته باشند.

مشتریانی که بیشترین خرید را از شما داشته اند را میتوانید به عنوان الگو به دیگر مشتریان معرفی نموده تا آنها هم در نهایت ترغیب شوند تا از سرویس ها و خدمات شما بیشتر استفاده نمایند. حتی میتوانید برای این دسته از مشتریان پیشنهادهای ویژه ای هم داشته باشید. مطمئن باشید با طراحی و پیاده سازی چنین صفحه در وب سایت آنها در نهایت بیشتر به شما وفادار خواهند ماند و شما را به دوستان خود معرفی خواهند نمود.

دادن وقت و مدیریت آنها برای یک سالن آرایش و زیبایی یکی از مهمترین موارد میباشد. بنابراین میتوانید این سرویس را آنلاین طراحی و پیاده سازی نموده تا مشتریان حتی با موبایل و تبلت بتوانند وقت مورد نظر خود را تعیین نموده و برای مراجعه حضوری به سالن شما بیایند. با ارائه این صفحه از وب سایت که میتواند در قالب یک فرم ساده باشد کاربران را به وب سایت وفادار خواهید نمود.

 • طراحی بخش نمایش گواهینامه ها :

حتما برای برپاسازی سالن آرایش و زیبایی خود از سازمان ها و نهادهای مختلف مجوزهایی را دریافت نموده اید و گواهینامه هایی را هم برای همین کار اخذ نموده اید. بنابراین با نمایش دادن آنها در سایت میتوانید حس اعتماد آنها را جلب نموده تا در نهایت راحتتر بتوانند از سرویس های شما استفاده نمایند. در طراحی این صفحه از وب سایت از بهترین افکت ها استفاده خواهیم نمود.

 

عروس ها در کنار مشاوره ها و راهنمایی های بزرگترهای خود, نظر شما را هم به عنوان متخصص آرایشی و زیبایی احتیاج دارند. بنابراین میتوانید با انتخاب این سرویس تمامی مسائلی که برای این مرحله از زندگی برای آنها احتیاج میباشد را به آنها بدهید و مشتری مداری را در سطح بالا اجرا نمایید. در طراحی این صفحه از وب سایت از نمونه کارهای قدیمی و عالی هم میتوانیم استفاده نماییم تا اطمینان بازدید کنندگان و مشتریان جلب گردد.

 

دادن مشاوره رایگان چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین و مجازی میتواند کاربران و مشتریان را به شما وفادار نگه دارد. آنها وب سایت شما را به دیگر دوستان خود معرفی مینمایند و در نهایت بازدید کنندگان و مشتریان شما افزایش پیدا خواهد نمود. در طراحی این صفحه از وب سایت از مدرن ترین تکنیک ها و روشهای مشاوره آنلاین و غیر آنلاین بهره خواهیم برد و آنها را طراحی و پیاده سازی مینماییم.

با طراحی درست و دقیق این صفحه از وب سایت در نهایت میتوانیم به خوبی محیط سالن آرایش و زیبایی را به مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت معرفی نمایید. آنها قبل از آمدن به سالن آرایش و زیبایی شما میتوانند از بزرگ بودن سالن و حرفه ای بودن کسب و کار شما اطمینان حاصل نمایند. با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید کسب و کار خود را به خوبی و بهتر از گذشته رونق دهید و بازدید کنندگان را در وب سایت نگه دارید.

 • محصولات آرایشی و بهداشتی :

طراحی این بخش و صفحه از وب سایت در نهایت میتواند وب سایت سالن آرایشی و زیبایی شما را به عنوان فروشگاه اینترنتی به بازدید کنندگان معرفی نماید. چراکه میتوانید محصولات مرتبط با زیبایی خانم ها را در وب سایت حود به صورت آنلاین به فروش برسانید و کسب درآمد نمایید. میتوانیم برای نمایش و ارائه این محصولات از دسته بندی های وب سایت های فروشگاهی و موفق در این زمینه هم الگو برداری نماییم.

در این صفحه و بخش از وب سایت میتوانیم به خوبی و به صورت دسته بندی شده تمامی فعالیت ها و خدماتی که در سالن آرایش و زیبایی خود ارائه مینمایید همراه با تصاویر مرتبط را در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهید. آنها میتوانند برای ساعتها در وب سایت شما خدمات و فعالیت ها را مطالعه نموده و در نهایت به محل واقعی سالن زیبایی و آرایشی شما بیایند. برای طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت برنامه های زیادی داریم.

 


 جهت سفارش با ما تماس یا مشاوره نماید. 09175023520 - هر لحضه در کنار شما هستیم.

 

پست های اخیر

اطلاعات تماس

 • iconایران-اردبیل-چهارراه باغمیشه - همراه : 09175023520
 • iconinfo{@}linasoft.ir
  sellprince{@}yahoo.com
 • icon04533364320 
 • iconشنبه - پنجشنبه: 9صبح - 21شب
  جمعه: تعطیل
Top