گروه طراحی کلوزآپ معتقد است که وب سایت شما ویترین حرفه ای  کسب و کار شما در بازار است و میبایست از نظر فنی کاملاً بی نقص و مدرن، از نظر ظاهری شکیل و از نظر محتوا جامع و هدفمند باشد تا بهترین بازتاب ممکن از فعالیتها، جایگاه و اعتبار  شما را برای عموم و افراد معرفی نماید.

در عصر امروزی تلاش برای مدرنیزه کردن کسب و کار های سنتی بسیار رونق گرفته است به گونه ای که سیل عظیمی از افراد در حال راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستند ، ولی آیا همه این کسب و کار ها به موفقیت ختم خواهند شد و هیچ یک از اینها طعم تلخ شکست را نخواهد چشید ؟

 

هدف این نیست که با ارایه قیمت های نجومی و سطح بالا شما را از داشتن سایت دل سرد کنیم،بلکه اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم با کمترین هزینه با دید باز نسبت به ایجاد سایت متناسب خدمات خود اقدام نماید.

طراحی یک سایت جدا از مبحث تخصص و زمینه سایتی دارای یکسری فاکتور و ویژگی های پایه می باشد که هسته اصلی سایت ها را تشکیل میدهد . این ویژگی و هسته اگر به درستی انتخاب نشود فردا هزینه های سنگین را برای شما در پی خواهد داشت .

لذا در مرحله اول ما پیشنهاد میکنیم قبل از سفارش حتما تماس مشاوره ای با ما داشته باشند تا ارزانترین،با کیفیت و حرفه ای ترین خدمات را به دور از پیچ و خم های دنیای مجازی به شما ارایه دهیم.

قیمت های بالا دلیل بر با کیفیت بودن سایت نمی باشد بلکه برنامه نویسی و طراحی سایت مهمترین فاکتور محسوب می شود که شرکت ها با قیمت ها و تعرفه های گوناگون به مشتریان خود ارایه می دهند.

تیم کلوزآپ عمده تمرکز خود را روی طراحی و راه اندازی سایت ها در زمینه های عکاسی ،لابراتوار چاپ،فروشگاه های اینترنتی،سالن ای زیبایی متمرکز کرده است لذا سعی میکند بصورت تخصصی در این زمینه با استفاده از تجربه چند ساله خود بهترین خدمات را قالب پکیج های متنوع ارایه دهد . 

برای آشنایی بیشتر با ما و خدمات خواهشمنیدم چند دقیقه وقت در نظر بگیرید و با مطالعه بخش های مختلف سایت به عملکرد مجموعه کلوزآپ پی ببرید. 

پست های اخیر

اطلاعات تماس

  • iconایران-اردبیل-چهارراه باغمیشه - همراه : 09175023520
  • iconinfo{@}linasoft.ir
    sellprince{@}yahoo.com
  • icon04533364320 
  • iconشنبه - پنجشنبه: 9صبح - 21شب
    جمعه: تعطیل
Top