05
خرداد

طراحی سیستم فروشگاهی فروش کلیپ،PSD،آموزش

 • درباره سیستم فروشگاهی لیناشاپ

سیستم فروشگاهی لیناشاپ بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هسته فروشگاهی edd طراحی و راه اندازی شده است . در این سیستم سعی شده است تا بر اساس نیاز فروشگاه لیناشاپ از امکانات مدیریتی در زمینه مدیریت محصولات و مطالب استفاده شود که قابلیت شخصی سازی و تغییر بخش ها در هر قسمت را به دلخواه دارا می باشد .

سادگی و سبکی اجرا در قالب های وردپرسی یکی از فاکتور های مهم در اندیکس گوگل می باشد و قالب لیناشاپ به این مرحله رسیده و با حالت سبکی و سریع لود بهترین نتیجه را برای موتورهای جستجو فراهم می نماید.

این سیستم دارای امکانات متنوعی می باشد که کاربران و مشتریان می توانند از این امکانات یک محصول و یا خدمات خاص را با دید باز خریداری کرده و سپس استفاده نمایند. چرا که سادگی و پیاده سازی و معرفی محصول در قالب یک سیستم فروشگاهی تاثیر زیادی در انتخاب مشتری می گذارد.

<
17
بهمن
طراحی فروشگاه آنلاین خدمات عکس و فیلم

طراحی فروشگاه آنلاین خدمات عکس و فیلم

اگر کسب و کار شما به گونه ای می باشد که نیاز دارید تا محصولات و خدمات خود را بر روی پلتفرم سایت پیاده سازی و از آن به عنوان یک کارت ویزیت پیشرفته و همیشه در دسترس استفاده نماید پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله و خدمات راه اندازی سایت  فروشگاه آنلاین خدمات عکس و  فیلم مطالعه نماید. به سود شما خواهد بود .

30

قالب ویژه خدمات عروس |سایت عروس

هر چقدر هم مراسمات عروسی طولانی و سخت باشند ما کنار شما هستیم تا با راه اندازی یک سایت مدرن به راحتی خدمات و مشتریان خود را بیزینس کرده و با خیال آسوده به مراسمات خود برسید. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که در هر فصل کاری فرصت پرداختن به بیزینس مشتریان را ندارید این پست را تا انتها مطالعه نماید.

زیر مجموعه ها

پست های اخیر

اطلاعات تماس

 • iconایران-اردبیل-چهارراه باغمیشه - همراه : 09175023520
 • iconinfo{@}linasoft.ir
  sellprince{@}yahoo.com
 • icon04533447196 
 • در صورتی که برای ارتباط از شماره ثابت موسسه استفاده می کنید داخلی it را درخواست ارتباط نماید.
 • iconشنبه - پنجشنبه: 9صبح - 21شب
  جمعه: تعطیل
Top