تنظیم یک پروژه خام تدوین فیلم در نرم افزار ادیوس

تنظیم یک پروژه خام تدوین فیلم در نرم افزار ادیوس : در درس های قبل در زمینه آموزش نرم افزار ادیوس در مورد پنجره بین توضیح دادیم و شما را با بخش های مختلف این ابزار آشنا ساختیم . در این مطلب می خواهیم وارد بحث تدوین حرفه ای شویم و شما را با نکته های مهم در تدوین یک فیلم آشنا کنیم.

تنظیم یک پروژه خام تدوین فیلم در نرم افزار ادیوس

در تدوین فیلم شما در نقش تدوینگر هستید و باید با کمک تهیه کننده یا کارگردان راش های گرفته شده را به سیستم تدوین منتقل و مطابق توضیح کارگردان که از روی استوری بورد و فیلم نامه تنظیم شده ،راش های مختلف را کپچر و در برنامه  ادیوس چیدمان کنید.

نکته مهمی را باید در همین ابتدا توضیح دهیم و آن اینکه در همین ابتدا ابتدا پوشه بندی و سکانس های لازم برای شروع یک تدوین منظم و مرتب را در نظر داشته باشید . چرا که نظم شما در تدوین در کنار کارگردان کمک میکند تا کار شما در فعالیت های بیشتر تصویت شود.

ابتدا پوشه های مورد نیاز در نرم افزار ادیوس را ایجاد و با مشخص کردن تعداد نما و برداشت فیلم های ضبط شده ؛مطابق فصل های فیلم نامه در هر پوشه مربوطه منتقل می کنید . شما در این مرحله همه برداشت ها حتی برداشت های ناقص را منتقل می کنید تا بعدها در پروسه تدوین حذف کنید.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *