راهنمای سفارش ساخت کلیپ عروسی

راهنمای سفارش ساخت کلیپ عروسی

اگر مراسم عروسی را در برنامه آینده خود دارید و دنبال برآورد دقیق از برآورد بودجه مناسب و قیمت مناسب برای برگزاری یک مراسم عروسی می باشید مقاله راهنمای سفارش ساخت کلیپ عروسی را مطالعه کنید تا به شما در این زمینه کمک کند.

راهنمای سفارش ساخت کلیپ عروسی

این روزها برگزاری یک مراسم عروسی خوب برای افراد عادی و متوسط جامعه مانند رویا شده است چرا که افزایش هزینه ها،بالا بودن خدمات دست عروس و داماد را برای برگزاری یک مراسم را در گوست گردو می گذارد.

در مقاله راهنمای سفارش ساخت کلیپ عروسی ما به نکته هایی اشاره کردیم که به شما کمک کند تا در انتخاب سروبس های برگزاری مراسم با همان کترینگ در زمینه ساخت کلیپ عروسی صرفه جویی داشته باشید.

 

راهنمای سفارش ساخت کلیپ عروسی

راهنمای سفارش ساخت کلیپ عروسی


از کجا شروع کنیم ؟

برای شروع سفارش یک کلیپ عروسی شما دو راه دارید که باید یکی از این راه هارا متناسب با بودجه خود انتخاب و سفارش دهید.

  • سفارش ساخت کلیپ دیجیتال
  • سفارش ساخت کلیپ سر مجلسی یا ویدیو پروجکشن

 

مقاله مرتبط : کلیپ عروسی و پروژه های آماده تدوین فیلم عروسی

سفارش ساخت کلیپ دیجیتال

یکی از ارزان ترین با صرفه ترین روش های ساخت کلیپ عروسی می باشد و باید حتما از استودیو و آتلیه ای که قصد استفاده از خدمات آن را دارید به دقت پرس جو کنید چرا که بعدها قابل انصراف نیست و ممکن است برای انصراف دچار هزینه شوید .

شما وقتی به استودیو و آتلیه ای می روید اولین پیشنهاد آنها سفارش ساخت کلیپ سر مجلسی یا ویدیو پروجکشن است که شامل مراحلی می باشد که برای شما توضیح خواهند داد ،و ما هم در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت .

اما اینجا ما قصد سفارش ساحت کلیپ دیجیتال را داریم . برخی استودیو ها دارای استودیوی پرده سبز هستند که محیط های مختلف سه بعدی را شبیه سازی می کنند اما اگر هزینه این کار هم برای شما بالا باشد می توانید درخواست سفارش طراحی چند کلیپ از ویدیو های گرفته شده تا قبل از مراسم عروسی را دهید تا برای شما توسط آنها طراحی شود.

در طراحی کلیپ ویدیو های شما بصورت گلچین شده به همراه یک آهنگ مناسب تدوین و به صورت کلیپ در تالار پخش می شود . زیبایی یک کلیگ و ویدیوی عروسی بستگی به نوع فیلمبرداری و سبک کاری استودیو دارد که باید این مورد خود شما با مشاهده نمونه ها درک و استفاده کنید.

پس قبل از سفارش کلیپ دیجیتال حتما از یک استودیو مجرب برای سفارش تصویربرداری استفاده کنید و سعی کنید تا فیلمبرداری های انجام شده از کیفیت و ایده خوبی برای طراحی یک کلیپ دیجیتال برخوردار باشد .

نمونه ویدیویی از یک کلیپ دیجیتال ساخته شده از یک آهنگ با استفاده از طراحی کلیپ روی ویدیو ها را می توانید مشاهده کنید.


  • سفارش ساخت کلیپ سر مجلسی یا ویدیو پروجکشن

طراحی و سفارش کلیپ های سر مجلسی هزینه بر می باشد و لازم آن داشتن وقت کافی برای تهیه تصاویر و ویدیو های مورد نظر توسط استودیوی سازنده می باشد .

اصولا در تهیه این کلیپ ها یک هفته قبل از برگزاری مراسم یا چند روز مانده به روز عروسی ،شما به مدت چند روز توسط تیم استودیویی به مکان های دیدنی ،باغ ،پارک یا هر مکان زیبا که دارای صحنه های خوبی باشد می روید .

در مدت زمان اقامت شما شما نقش عروس و داماد را همانند آرایش روز عروس ،ماشین گل زده ،تشریفات تالار و غیره را در برنامه خواهید داشت و مطابق نمونه انخابی کلیپ مرد نظر در اول سفارش از شما نقش و بازی گرفته خواهد شد .

این مراحل برای شما ممکن است خسته کننده باشد اما ارزش دیدن نتیجه کار در قالب یک کلیپ زیبا را برای شما دو چندان خواهد کرد . از شما در این روش ویدیو های مختلف گرفته خواهد شد و عکاسی خواهی شد و بصورت کاملا واقعی نقش عروس و داماد را بازی خواهید کرد.

برای تصویر برداری از چنین کلیپ های اصولا از تجهیزات مختلف مانند – پروجیپ-کرین- SDD CAM-CABLE CAM -اسپایدر-ویدئو پروجکشن و … استفاده می شود که همین تجهیزات باعث بالا رفتن هزینه ساخت این کلیپ برای شما می باشد .

هزینه ساحت چنین کلیپ هایی در هر شهری بر اساس نوع محل و مکان فیلمبرداری متغیر می باشد که میانگین قیمت بین ۵ تا دهها میلیون را برای شما به همراه خواهد داشت .

در کنار این خدمات خدمات میکس رایگان ویدیو های شما یا آلبوم عکس ژورنال و عیره بسته به طرف استودیویی ممکن است به عنوان اشانتیون برای شما تقدیم شود .

پس قبل از شروع به سفارش ساخت کلیپی حتما از مطمین بودن پرداخت هزینه آگاه باشید و سعی کنید گونه ای هزینه کنید بعدها در زندگی زناشویی فشاری برای شما وارد نشود و زندگی را فدای چشم هم چشمی و حسادت اطرافیان نکنید.

نمونه کلیپ ویدیو پروجکشن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *