,

کلیپ عروسی فرمالیته و همه چیز در باره آن

کلیپ عروسی فرمالیته و همه چیز در باره آن

همه شما تا حدودی با فرمالیته آشنا هستید و می دانید که فرمالیته یک عملی سوری است که از روی واقیعتی بصورت مصنوعی ساخته می شود . در این مقاله قصد داریم در مورد کلیپ عروسی فرمالیته و همه چیز در باره آن برای شما توضیح دهیم .

کلیپ عروسی فرمالیته و همه چیز در باره آن

در صنعت فیلم سازی فرمالیته به ظاهر سازی تشبیه می شد که شما قرار است نقشی را به ظاهر بازی و اجرا کنید . در هنر طراحی کلیپ عروسی شما می توانید معنی عروسی سوری و تشریفاتی را نامگذاری کنید که شما برای طراحی کلیپ مخصوص بایستی چند روز قبل از عروسی به صورت فرمالیته نقش عروس و داماد را بازی کنید .

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای سفارش و نوع کلیپ های عروسی روی این لینک کلیک کنید.

واژه فرمالیته در واقع اصطلاحی است که جدیدا وارد صنف مجالس عروسی شده است . همانطوری که گفتیم قراره ظاهر سازی انجام دهید !! خیلی بهتره عبارت ” عروسی تشریفاتی ” رو جایگزین کنیم .

در عروسی فرمالبته شما یکبار به صورت آزمایشی کلیه مراحل عروسی را به صورت تشریفاتی انجام خواهید داد اما بر خلاف مجلس اصلی عروسی دیگه از تماشاگر و مهمان خبری نیست و شما می توانید با خیال راحت انواع ژست های مختلف را برای خود تمرین و فیلمبرداری کنید.

کلیپ عروسی فرمالیته و همه چیز در باره آن

قبل از سفارش کلیپ عروسی شما یا خودتان محلی را برای فیلمبرداری انتخاب میکنید یا اینکه به استودیو یا اشخاصی که کار ساخت کلیپ انجام میدهند هماهنگ میکنید تا فضای اختصاصی یا محل های ویژه خود را برای برگزاری مراسم عروسی سوری برای شما پیشنهاد دهند.

در روش عروسی فرمالیته در بحث ساخت کلیپ عروسی شما ابتدا با استودیو و شخصی که قرار است کلیپ عروسی سر مجلسی شما را طراحی کند روزی را هماهنگ می کنید و در آن روز شماها  به آریشگاه رفته و هر دو به سبک مدل عروسی آرایش می کنید .

سپس ماشین عروسی ساده یا گلدار بسته به جییب و بودجه آماده کرده و به همراه یک یا دو نفر از نزدیکان خود به عنوان همراه  با تیم استودیویی به محل مورد نظر می روید . ممکن در زمان آرایش عروس و داماد گروه استودیویی فیلمبرداری و عکاسی هم کنند.

برای برگزاری مراسم عروسی فرمالیته اگر بودجه خوبی دارید می توانید با سفر به کشور های مختلف کار ساخت کلیپ را در آن کشورها با خیال راحت انجام دهید و برگردید که این هم فقط مناسب افراد لاکچری می باشد و اگر فردی عادی از این جامعه هستید این گرینه را خط بزنید .

نمونه کلیپ عروسی فرمالیته :

معایب عروسی فرمالیته :

  • برگزاری مراسم فرمالیته عروسی یک هزینه کاذب محسوب می شود که اشخاصی حاظر هستند با پرداخت هزینه آن لحضه زندگی خود را که یه روز خواهد بود با خاطره ای خاص قاب و فیلم کنند .
  • در برگزاری مراسم فرمالیته کلیه هزینه آرایش عروس و داماد ،ماشین عروس،دسته گل و غیره را باید پرداخت کنید . همچنین هزینه تیم استودیویی،تجهیزات آنها و خدمات سفارش را با کمال احترام تقدیم کنید.
  • اگر قصد رفتن به کشوری خارجی دارید بهتر است از استودیو های ایرانی که در آن کشور فعال هستند دعوت کنید تا کار برگزاری مراسم عروسی را انجام دهند .
  • اگر قصد سفر به کشور های اروپایی دارید موسسه لیناسافت آماده است تا برگزاری مراسم فرمالیته شما را در هر کشور اروپایی با دفتر آلمان خود به انجام برساند  که برای این کار می توانید با شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ هماهنگ کنید .
  • سایت دفتر آلمان و سفارش خدمات در کشورهای اروپایی را از طریق این سایت می توانید پبگیری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *