موسیقی شاد عروسی ۹۷ ویژه تدوین فیلم عروسی

در قالب ۲۰ ترانه موسیقی شاد عروسی ۹۷ ویژه تدوین فیلم عروسی برای شما در این بخش تهیه شده است . این آهنگ ها گلچین شده از خواننده های مختلف در سبک های مختلف می باشد که به شما کمک میکند بتوانید در میکس فیلم عروسی با دست باز در زمینه ترانه و آهنگ عمل کنید.

موسیقی شاد عروسی ۹۷ ویژه تدوین فیلم عروسی

در مطلب قبل آهنگ های بی کلام شاد جهت تدوین فیلم عروسی در مورد تدوین فیلم های عروسی توضیح دادیم که در روند کار روی میکس فیلم های عروسی چه مواردی در ظاهر نمایان نمی شود و در این مطلب هم کمی بیشتر به مبحث تدوین فیلم های عروسی می پردازیم.

آهنگ و یا ترانه ها بیس اصلی هر تدوین و میکس فیلم عروسی می باشد و برای ایجاد حرکات و اکشن های تصویری گاه به صورت برش پلان و کات به کات یا با استفاده از ضرب آهنگ های موسیقی بایستی آهنگ مورد نظر داری این ویژگی باشد .

موسیقی شاد عروسی ۹۷ ویژه تدوین فیلم عروسی

موسیقی شاد عروسی ۹۷ ویژه تدوین فیلم عروسی


در انتخاب موسیقی قرار نیست شما هر آهنگ شاد که دستتون اومد داخل فیلم استفاده کنید بلکه با انتخاب اصولی بر اساس نوع متن و دیالوگ و ضرب و ریتم های آهنگ مناسبترین گزینه را استفاده کنید تا رضایت ببینده را جلب کنید .

در مورد این موارد در پکیج آموزشی استادی ادیوس که بخشی از آموزش ها مربوط به تدوین فیلم عروسی می باشد این موارد را کامل اشاره و عرض کرده ایم  ،پیشنهاد ویژه برای شما که دوست دارید تدوین فیلم عروسی انجام دهید :

پکیج آموزشی نرم افزار ادیوس بصورت حرفه ای در قالب بیش از ۵۰ آموزش مبتدی تا تخصصی در زمینه کلیپ سازی،طراحی تیزر و وله های عروسی،تدوین فیلم های عروسی را برای شما پیشنهاد می کنیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر از این لینک اطلاعات دقیق را مطالعه کنید.

در بخش بعدی مجموعه ترانه های شاد عروسی برای میکس فیلم ادامه بحث و نکته هایی دیگر در زمینه تدوین فیلم بر اساس نوع آهنگ را بیشتر توضیح خواهیم داد . برای دسترسی به سری سوم مجموعه آهنگ های شاد عروسی روی این لینک کلیک کنید.

 

رمز فایل فشرده : www.namabang.ir


 

 

نکته مهم :


  • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
  • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
  • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
4/5 ( 1 نظر )