آموزش تدوین عروسی کپچر حرفه ای عکس از فیلم همواره یکی از سوالاتی بود که هنرجوهای من در حین آموزش از من پرسش  می کردند مربوط به مبحث کپچر اصولی عکس از ویدیو های متحرک بود بدون لرزش و مشکل کیفی

در این ویدیوی آموزشی از سری آموزش های تخصصی نرم افزار ادیوس مربوط به مجموعه آموزشی سلام متخصص ۲ ( ویژه میکس و تدوین مجالس ) است برای شما در مورد چگونگی اصول صحیح برداشتن عکس از ویدیوی ادیوس را آموزش می دهم . این آموزش رایگان می باشد.

آموزش تدوین عروسی کپچر حرفه ای عکس از فیلم

آموزش تدوین عروسی کپچر حرفه ای عکس از فیلم

شرح آموزش تدوین عروسی کپچر حرفه ای عکس از فیلم

فرض کنید شما در حال تدوین ویدیویی هستید و به ناب دلایلی تصویر بردار شما فریمی ثابتی از همان صحنه را ارایه نداده است و شما نیاز دارید تا یک عکسی را از همان فریم تهیه کنید اما مشکل لرزش فریم به دلیل متحرک بودن دوربین وجود دارد .

مطلب پیشنهادی دیگر : آموزش حرفه ای میکس فیلم عروسی|تایم رمپ

در این ویدیویی آموزشی ما به مشکلی در کار برخورد کردیم و آن مشکل این بود عمو ،پدر و دایی عروس هر سه تصادفی در یک کادر قرار گرفتند اما دوربین در حالت پن و متحرک کادربندی صحیحی روی این مورد انجام نداده است .

آموزش تدوین عروسی

در حالت عادی وقتی شما از فریمی در نرم افزار ادیوس عکس بگیرید تصویر شما دچار لرزش می شود . که خوب به مشکل اساسی تبدیل می شود .

یرای رفع چنین موارد و امکان اینکه بتوانید از تصاویر متحرک عکسی را تهیه کنید به دو روش به شما در این مورد آموزش دادیم که بر اساس نیاز خود می توانید از هر یک از این روش ها از دوربین های متحرک در صحنه ای به راحتی تصویر صاف و یکنواخت را ایجاد کنید .

این ویدیوی آموزشی از مجموعه آموزش های پکیج سلام متخصص ۲ در زمینه تدوین فنی مراسمات عروسی برای شما قرار گرفته است .سعی کردیم تا در این آموزش تکنیک مهم و پرکاربردی که به شما کمک خواهد کرد تا بصورت اصولی از هر فریم دلخواهی که مربوط به فیلم باشد با سادگی یک تصویر با کیفیت تهیه کنید.

 


محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.