کلیپ ادیوس

کلیپ ادیوس چیست ؟ یا پروژه های آماده نرم افزار ادیوس همانند دیگر پروژه های آماده برای استفاده در تدوین انواع فیلم های سینمایی،مستند و عروسی و تبلیغاتی کاربرد دارد که به روش و طریق های مختلفی تهیه می شود . در این مقاله به بررسی کیفیت خوب یک کلیپ و چگونگی انتخاب کلیپ آماده مناسب پرداختیم.

کلیپ ادیوس چیست ؟

نرم افزار ادیوس یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های تدوین فیلم برای پخش سریع و آنلاین و ادیت استودیویی می باشد که از انعطاف و سرعت عمل بالایی نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه در این زمینه برخوردار است و این حسن خوب باعث شده تا در زمینه خدمات تدوین فیلم عروسی هم بهتر و کاراتر عمل کند و این نکته باعث محبوبیت بین تدوین کارن فیلم مجلسی می باشد .

کلیپ ادیوس

ما در این مقاله کلیپ ادیوس چیست ؟ تنها به بحث تعریف از نرم افزار ادیوس نمی پردازیم بلکه اختصاص به نرم افزار ادیوس می باشد و سعی میکنیم در مورد مزایا و دیگر نکته هایی که به شما کمک میکند تا یک کلیپ ادیوس آماده بر اساس نیاز بودجه و نوع کاربری خود تهیه کنید را با شما بحث کنیم.

کلیپ های ادیوس سریعتر و روانتر و بدون نیاز به بستر سخت افزاری خاص به وفور در بازار قابل تهیه می باشد و طیف وسیعی از سلیقه ها در زمینه خدمات میکس فیلم عروسی را برای شما فراهم میکند .

در این زمینه کلیپ های لیناسافت «استودیو فلورانس سابق» هم با توجه به همین معیارها و با استفاده از تجارب چند ساله در امر پوشش سلیقه های گوناگون و با تولید بیش از ۳۰۰ کلیپ آماده در این راه موفق تر قدم برداشته و اینک خدمات طراحی کلیپ های خود را محدود به سفارشات اختصاصی کرده و کمتر پکیجی به بازار عموم ارایه میکند.

اما هنوز هم مجموعه هایی از لینا سافت این لینک وجود دارد به شما کمک میکند در رویه تدوین فیلم عروسی سریعتر،بهتر و هوشمندانه تر عمل کنید و در ادامه به این مقاله می پردازیم.

در سایر موارد دیگر دوستانی هستند که هر کدام به ناب سلیقه های کلیپ های مختلفی را طراحی میکنند تا طیف بیشتری از علاقه مندان به کار با نرم افزار ادیوس را جذب نمایند که به دلیل محدودیت های سایت از درج اسم خودداری می شود .

در این بحث کلیپ ادیوس چیست ؟ ما فقط متن خود را به کلیپ های تولیدی لیناسافت اختصاص دادیم و بر پایه تولیدات خود لیناسافت  این مقاله آموزشی را تهیه کرده ایم تا به سبک و مدل نحوه میکس و تدوین فیلم های عروسی به روش لیناسافت بیشتر آشنا شوید .

 

کلیپ ادیوس چیست ؟

 

معیارهای انتخاب یک کلیپ آماده ادیوس

 • قبل از هزینه کردن برای خرید کلیپ فرق خاصی ندارد محصولات لیناسافت باشد یا دیگر جاها حتما به نیاز مشتری و سلیقه و سبک کاری خود و مشتریان توجه کنید تا از نظر هزینه دچار مشکل نشوید .

کلیپ ادیوس چیست ؟ : قیمت های مختلفی از ۵ هزار تومان تا ۸۰ هزار تومان در بازار موجود می باشد که بر اساس دل بخواه هر شخص و گروهی قیمت های مخصوص به خود را روی این کارها قرار میدهند بنابرین ممکن است در جایی کلیپ قیمتش پایین و در جایی دیگر قیمت بالا باشد .

 • هیچوقت در انتخاب کلیپ که سلیقه ای می باشد اسیر اسم و تعداد زیاد کلیپ یا دیگر موارد نباشید این مورد در مورد خود تولیدات لیناسافت هم صادق است ،حتما بر اساس نیاز ،سلیقه خود،مشتریان و روش های استقاده آسان بدون شلوغی و عدم  استفاده از افزونه های شلوغ و پر دردسر باشید.
 • نمونه کار های محصولات را مقایسه کنید از هر جایی که قصد تهیه دارید می توانید مقایسه کنید و یهترین حالت و انتخاب را داشته باشید . ممکن است تولیدات لیناسافت به سلیقه شما نباشد و یا اینکه لاغیر پس در انتخاب حتما از مقایسه استفاده کنید و بهترین انتخاب بر اساس نیاز خود را داشته باشید.
 • حتما دقت کنید از فوتیج های باکیفیت بالا و شلوغ در پروژه ها استفاده نشود و سبک و به راحتی و دارای راهتمای کار و استفاده همانند محصولات لیناسافت باشد ،که برای هر کلیپ راهنمای کامل از صفر تا صد کار با کلیپ براحتی برای افراد مبتدی آموزش می دهد .

کلیپ آماده ادیوس و باید و نبایدها

 

 • به نوع آهنگ و موسیقی استفاده شده در هر کلیپ دقت کنید . کلیپ هایی که از آهنگ های بازاری و پر تکرار استفاده نکند گلچین کنید تا تازگی خاصی به مشتریان خود ارایه دهید . کلیه منحصولات لیناسافت تا ۹۰ درصد از آهنگ هایی استفاده شده که در دیگر جاها مورد استفاده قرار نمی گیرد و این حسن خوبی است برای انتخاب خوب
 • حتما به کیفیت و ریتم ها و ضرب ها در کلیپ توجه کنید . هیچوقت برای فیلم استفاده شده در کلیپ ،کلیپ را مقایسه نکنید بلکه ذهنا این نظرو داشته باشید که کلیپ مورد نظر روی یک فیلم معمول خود شما چگونه خواهد بود و آیا تصویری که استفاده شده در فیلمبرداری شما هم وجود دارد.
 • به قیمت توجه کنید . خیلی از همکاران قیمت های نجومی ارایه می دهند و یا اینکه تنوع زیادی از کلیپ ها را در اختیار شما قرار میدهند که ممکن است شما به راحتی با استفاده از پکیج استادی ادیوس محصول لیناسافت چنین کلیپ هایی را طراحی و اختصاصی خود داشته باشید.

 

بهترین پکیج آموزش حرفه‌ای ادیوس

پکیج آموزش حرفه ای ادیوس استادی ادیوس ویژه ساخت کلیپ و تدوین فیلم عروسی

 • قبل از خرید با سازنده مشاوره و راهنمایی لازم را بخواهید . حتما در مورد نوع کار ،روش استفاده و هر چیزی دیگری که به شما کمک میکند پرس و جو کنید . انتخاب و خرید آخرین مرحله است و هر نوع پشیمانی سودی نخواهد داشت .
 • هیچوقت به حرف اینکه کلیپ فلان جا خوب است این بد است اون سخت است یا غیره توجه نکنید . شما با عقل خود و مشاهده نمونه تصمیم بگیرید کدام مناسب شماست و بهترین انتخاب را داشته باشید . همیشه همکاران برای بازار گرمی پشت دیگران خیلی جاها ممکن است تعریفی مناسبی نداشته باشند.
 • حتما به خدمات پشتیبانی ،ساعات پاسخگویی و رفع اشکالات توجه داشته باشید.
 • نسخه های نرم افزار عادی مانند ادیوس ۷ در حال حاظر بیشترین کاربرد را دارد و ادیوس ۸ هنوز به آن صورت در این تاریخ درج مقاله جا نیافتاده لذا حواستان باشد اگر کلیپ ادیوس ۸ را خریداری کنید ممکن است نتوانید کلیپ ادیوس ورژن های پایین را به راحتی اجرا کنید . چرا که ادیوس ۸ فقط نصب می شود و اجازه دیگر نسخه ها را برای شما نمی دهد.

در مقاله دیگر کلیپ ادیوس چیست ؟ بیشتر به این مبحث خواهیم پرداخت و امیدواریم این مقاله هر چند شاید به نظر شما یک طرفه باشد اما بتواند حداقل راهنمایی لازم را کند. ما به اجبار و نیاز از کسی هیچوقت دعوت نمی کنیم کلیپ و محصولات لیناسافت استفاده کند . این نظر شماست که قصد دارید چه مدلی در کار خود استفاده کنید.

جهت دسترسی به کلیپ های آماده موجود در سایت لیناسافت از این لینک ها استفاده کنید این لینک ها به مرور با قرار گرفتن کلیپ های جدید به روز رسانی خواهد شد :

 

 

 

نکته مهم :


 • راهنمای استفاده از سایت منوی بالا به شما کمک میکند تا در استفاده از بخش های مختلف سایت بتوانید بدون مشکلی استفاده کنید.
 • در صورتی که قادر به باز کردن فایل دانلودی نیستید نرم افزار winrar نسخه جدید را نصب و جایگزین قبلی کنید.
 • رمز عبور فایل ها در داخل توضیحات و متن مطلب درج شده است.

عضویت ویژه
 
0/5 ( 0 نظر )
4 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.