جلوه های صوتی عبوری اتوموبیل Whoosh car

جلوه های صوتی عبوری اتوموبیل Whoosh car در برگیرنده ۳۵ افکت صوتی اکشن برای میکس و صدا گذاری انواع ماشین های عبوری جهت طراحی صحنه های مهیج می باشد که کمک میکند تا افکت های زیبایی از عبور و سوژه های اتوموبیل را ایجاد کنید.

جلوه های صوتی عبوری اتوموبیل Whoosh car

اگر در حال تدوین برنامه ای هستید که با کنش های بسیاری نظیر عبور ماشین و افکت های صوتی عبوری whoosh سر و کار دارید این مجموعه کمک میکند تا چنین صحنه هایی را صدا گذاری کنید.

در مطالب قبلی دوستان اشاره کرده بودند که افکت های صوتی که برای دانلود قرار می دهیم توضیحاتی کاربردی در مورد استفاده آن نمی دهیم لذا در این بخش با توجه به اینکه از اسم عنوان این مجموعه مشخص است باید بگویم توسط این بخش می توانید  برای صدا گذاری تعقیب گریز ماشین ها ، کات های کوتاه بسته ماشین،عبور انواع ماشین های از کنار و اطراف همچنین ایجاد صحنه های قبل از برخورد و یا افتادن از مانعی را صدا گذاری کنید.

پیشنهاد می کنیم دموی کوتاه از یک انیمیشن که این مجموعه روی عبور ماشین و اکشن های آن که توسط لیناسافت صدا گذاری شده است را تماشا کنید. برخی از افکت های صوتی را غیر فعال کردیم تا بیشتر با مفهوم افکت های صوتی این بخش آشنا باشید.

دوستانی که در زمینه افکت های صوتی نیاز به استفاده از خدمات تخصصی افکت و جلوه صوتی توسط لیناسافت روی مجموعه های تولیدی صویتی و تصویری دارند با ما در ارتباط باشند.

اطلاعات دانلودی جلوه های صوتی عبوری اتوموبیل Whoosh car

  • تعداد جلوه صوتی : ۳۶ تراک
  • کیفیت فایل ها : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : ۴۳ مگابایت

محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هر نوع مشکل و ایراد بعد از خرید را با بخش پشتیبان آنلاین مطرح کنید. ( آیکون چت گوشه سمت چپ پایین سایت )  یا به صفحه سوالات سایت مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید