چرا بهتر است بلیط هواپیما یا اقامت هتل را رزرو کنیم؟

چرا بهتر است بلیط هواپیما یا اقامت هتل را رزرو کنیم؟

 

در دنیای امروز که همه ی کار ها را می توانید با یک کلیک انجام دهید به صرفه نیست که برای خرید یک بلیط تا دفتر فروش بروید. برای همین پیدا کردن یک سایت معتبر برای رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل بسیار مهم است.
انجام رزرو بلیط هواپیما و رزرو مهمانخانه فایده صورت اینترنتی چندسالی است که خواری صورت جدی توسط برخی از آژانس ها و یا شرکت های تماشا پس می شود.

چرا بهتر است بلیط هواپیما یا اقامت هتل را رزرو کنیم؟

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی نوع دانا؛ اما هنوز عده ای معتقدند که بلیط جت را باید به صورت حضوری خرید و دلایلی نیز برای آن می آورند. دلایلی مانند امکان کلاه برداری سربلند یا سخت کار کردن با اینترنت عموما از سوی این افراد مطرح می شود.

 اما کدام مناسب تر است؟ در این مقاله به بررسی خرید اینترنتی و حضوری بلیط هواپیما می پردازیم.

رزرو بلیط هواپیما

  • چرا بلیط هواپیما را اینترنتی بخریم؟

رزرو بلیط هواپیما به صورت اینترنتی، مختلف بس ساده شبنم از خرید حضوری است. در آن بدون اتلاف دوره در ترافیک و در هر ساعتی دوباره یافتن و گم كردن شبانه روز اندرزپذیر حتی روزهای تعطیل می توان بلیط تهیه کرد.

 زمانی که به صورت اینترنتی خرید می کنید، به راحتی می توانید قیمت های مختلف سایت ها را تنها در چند دقیقه مقایسه کنید. ساعت پروازی را بدون نیاز به انتظار برای پاسخگویی کانتر آن چک کنید. البته این بدان معنی نیست که نمی توانید از کارشناسان پشتیبانی بگیرید!

در خرید اینترنتی بلیط هواپیما همیشه بخشی به نام کال سنتر و یا پشتیبانی بود دارد که نقطه قوت آن نسب آلت به خرید حضوری بلیط از آژانس هاست. چرا که در هر ساعتی دوباره یافتن و گم كردن شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود و مانند خرید حضوری بلیط تنها به ساعات خاصی محدود نمی شوند.

در خریدهای اینترنتی پشتیبانی تا انتهای خرید شما صورت می گیرد و افرادی که عموما با هواپیما سفر می کنند، می دانند که زمان کنسلی بلیط در میزان جریمه ای که ایرلاین تعیین می کند بسیار فعل وانفعال افاقه دارد. در خرید اینترنتی زمانی که نیاز به کنسلی پته همچنین دارید، مستحق به نابود کردن مسافت تا آژانس و گزارش آن نیست. مسافران به راحتی و تنها در چند دقیقه میتوانند بلیط هواپیما https://www.safarme.com/ را کنسل کنند.

چرا بهتر است بلیط هواپیما یا اقامت هتل را رزرو کنیم؟

  • رزرو اینترنتی هتل

یکی از مواردی که كادر مزایای ذخیره یدكی اینترنتی هتل نسبت به رزرو سنتی لاف زدن آژانس هاست، مشاهده و مقایسه اتاق های هتل ها در چند دقیقه می باشد. مسافرین می توانند قبل از رزرو هتل به راحتی عکس ها، نظرات سایرین، کیفیت و قیمت هتل ها را تشبیه کنند و پس ازآن اقدام به خرید کنند.

در حالت اینترنتی تعداد هتل هایی که می توانند انتخاب کنند زیادتر اغلب از تعداد پیشنهادی آژانس هاست مهم این مزیت دیگر رزرو هتل به صورت آنلاین است.

در رزرو آنلاین هتل، مانند خرید بلیط کارشناسان پشتیبانی لازم را انجام صهبا دهند و هیچ محدودیت زمانی مانند خرید حضوری وجود ندارد خلوص در هر ساعت از شبانه روز می توان رزرو هتل را انجام داد.

کنسلی مهمانخانه نیز با سرعت بیشتری درون خرید های اینترنتی صورت می گیرد و نیازی به حضور دوباره در آژانس نیست.

خرید تلفنی بلیط هواپیما و رزرو هتل مروارید کنار رزرو اینترنتی

از آنجایی که ممکن است عده ای در خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل، مشکل داشته باشند و به هر دلیلی از جمله نداشتن اینترنت یا توانایی کار با کامپیوتر، تعدد کارها و نداشتن وقت کافی و … سایت سفرمی در کنار فروش اینترنتی بلیط هواپیما یادآوری هتل، رزرو تلفنی را اضافه کرده است. علاوه بر این ممکن است بعضی از مردم فایده جای خواندن مشخصات یک اتاق و یا یک پرواز علاقمند به توضیح شنیدن و هم صحبتی با مشاوران باشند و فرصت خرید حضوری از آژانس ها را نداشته باشند. از این رو طرح رزرو تلفنی علاوه بر اینکه مشکلات خرید حضوری از آژانس ها را ندارد تمام ویژگی های یک ابتیاع حضوری را در بر دارد. این طرح باز :قید اسم نیز به صورت ۲۴ ساعته یكتا خدمت مسافران سفرمی قرار می گیرد.

 

معایب خرید اینترنتی

با توجه به زیاد شدن سایت های اینترنتی فروش بلیط، انتخاب سایتی مناسب و معتبر که قیمت مناسبی ارایه دهد کمی مشكل و سهل است.

به همین دلیل گاها خریداران بلیط با کلاهبرداران اینترنتی و ای قیمت های متفاوت سایت سردرگم می شوند. به همین دلیل هنوز عده زیادی خرید اینترنتی بلیط هواپیما را انجام نمی دهند.

نکاتی که باید در هنگام خرید اینترنتی به آن توجه کنید

عموم سایت های سرجنبان با بیشتر ایرلاین های ظاهری و ایرلاین های خارجی فعال در کشور همکار دارند. و قیمت ایا روی سایت به مدلول مستمر به روز رسانی می شود.

سایت های معتبر دارای نماد الکترونیکی هستند.

پاسخگویی سریع به مخاطبین خود دارند.

منبع این مطلب را در لینک پیوست شده مشاهده نمایید.