Familiar with the Edius software environment and its tools

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR -درس ۳

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR -درس ۳

در این درس یکی از دروس مهم و پرکاربرد نرم افزار ادیوس می باشد که شما با ابزار کار با بخش PLR نرم افزار ادیوس آشنا می شوید . در این درس شما یاد می گیرید به چه صورت کلیپی را قبل از وارد کردن به تایم لاین سریع ادیت و سپس یک تدوین هوشمند را داشته باشید.

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR -درس ۳

در درس قبل این لینک در مورد آشنایی با پنجره های مختلف نرم افزار ادیوس به صورت اجمالی توضیح دادیم و در این درس این مبحث اجمالی را در بخش پنجره مانیتور ادیوس Monitor بصورت کامل به شما آموزش خواهیم داد .

هر کلیپ و فایل های تصویری را شما می توانید به دو صورت وارد نرم افزار ادیوس edius کنید که در روش اول مستقیما وارد پنجره Bin در نرم افزار ادیوس کرده و سپس روی تایم لاین در نرم افزار ادیوس وارد می کنید و می توانید بصورت ریل تایم ادیت و کلیپ خود را برش یا حذف کنید .

 

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR -درس 3

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR -درس ۳

 

اما در روش دوم که روش پیشنهادی و حرفه ای می باشد شما قبل از وارد کردن هر کلیپ می توانید آن کلیپ را سریعا در خود مانیتور ادیوس بخش PLR ادیت کرده و سپس بصورت شسته و رفته وارد تایک لاین جهت استفاده کنید.

این روش بیشتر در تدوین های مربوط به فیلم های سینمایی و بخصوص سریالی که شما با هزاران برداشت مختلف مواجه هستید بیشترین استفاده را دارد . به عنوان مثال با این تکنیک شما می توانید بخش کلاکت های اول فیلم را برش و حذف کنید.

در بخش PLR شما می توانید یک کلیپ را برش بزنید لایه های صدا و ویدیو را از هم تفکیک کنید. همچنین با ابزار های پخش و پنل های تسهیل کننده ادیت را آشنا خواهید شد . در بخش های دیگر این پنجره شما روش وارد کردن کلیپ ادیت شده و برش زده بصورت یک کلیپ مجزا در پنجره Bin ادیوس دسته بندی و آرشیو کنید .

 

  • جهت دسترسی و آموزش آشنایی با پنجره های نرم افزار ادیوس روی این لینک کلیک کنید .
  • جهت خرید مجموعه کامل استادی ادیوس روی این لینک جهت خرید کلیک کنید.

 

جهت مشاهده ویدیوی آموزشی این بخش لطفا عضو رایگان سایت شوید و سپس با نام کاربری وارد شده و از این آموزش ها استفاده کنید . لینک عضویت در سایت


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *