فروشگاه اینترنتی فلوراستور
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

شرایط و قوانین چاپ کارت عروسی به شما کمک میکند تا بتوانید با دید باز و اطلاعات کافی نسبت به سفارش کارت عروسی در اردبیل یا سطح کشور اقدام کنید.

هزینه های مورد نیاز برای ثبت سفارش :

  • هزینه درج شده در کارت های دعوت برای یک کارت می باشد در صورت اضافه شدن هر تعداد قیمت ها به صورت اتوماتیک توسط سیستم محاسبه و در فاکتور درج می شود. مثلا اگر 50 کارت 1000 تومانی انتخاب کنید مجموعه هزینه شما 50 هزار تومان می باشد.
  • هزینه چاپ کارت عروسی : هزینه چاپ یک هزینه جزیی می باشد که حدا از هزینه کارت ها باید پرداخت کنید. در هزینه چاپ این خدمات انجام می شود :
  1. هزینه چاپ سیاه و سفید : هر 1000 برگ بصورت سیاه و سفید با دستگاه معمولی ریسوگراف 20 هزار تومان می باشد . ممکن است در برخی کارت ها به دلیل کیفیت کاغذ چاپ متن با کمی تغییر مواجه شود که این مورد از دسترس ما خارج می شود ( به ندرت پیش می آید )
  2.  چاپ رنگی کارت : مجموعه هزینه دریافتی برای چاپ متن بصورت رنگی برای دویست برگ 25 هزار تومان می باشد. به ازای هر یک دانه اضافه 150 تومان اضافه می شود.
  3. چاپ دیجیتال : در این نوع چاپ با توجه به کیفیت بالای چاپ از یک تا 100 برگ 40 هزار تومان از شما دریافت می شود. مثلا اگر تعداد کارت شما 100 عدد باشد باید 40 هزار تومان هزینه اضافه جدا از قیمت کارت بپردازید.
  4. چاپ طلا کوب یا نقره کوب : با توجه به اینکه در چاپ طلاکوب کلیشه طراحی می شود هزینه کلیشه 130 هزار تومان می باشد و برای چاپ این کلیشه روی تعداد کارت هزینه آن جدا مسترد می شود.برای 1 تا 200 برگ 70 هزار تومان روی 130 هزار تومان کلیشه به علاوه هزینه کل تعداد کارت منتخب اضافه می شود.

نکته مهم :

در انتخاب تعداد کارت دقت کنید هر نوع اضافه کردن کارت بیشتر شامل هزینه مجدد خواهد بود. پس حداقل 10 تا 20 کارت اضافی چاپ کنید.

هزینه ارسال :

هزینه ارسال با سفارش باربری 25 هزار تا 40 هزار تومان می باشد بسته به مسافت شهر می باشد.

هزینه ارسال برای اردبیل با اسنپ یا آژانس یا مراجعه حضوری فرد قابل تحویل می باشد. هزینه اسنپ و آژانس به عهده سفارش دهنده می باشد.

هزینه ارسال کارت برای سایر شهرها با پست پیشتاز به عهده مشتری می باشد . شما می توانید از روش پیشتاز به هر نقطه ای از کشور سفارش چاپ کارت دهید.

هزینه سفارش خود را چطور محاسبه کنید؟

ما در مثالهای زیر سعی کرده ایم شرایط متفاوت را برای شما توضیح دهیم و نحوه محاسبه قیمت را به شما نشان دهیم.

مثال یک: فرض کنید میخواهید تعداد ۳۰۰ عدد کارت عروسی سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۵۰۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  ۱۵۰۰۰۰ تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان رنگی (طلایی یا نقره ای) چاپ شود، هزینه چاپ هم ۳۷۵۰۰ تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک تا باربری یا ترمینال جنوب دریافت میشود. پس کل مبلغ پرداختی شما ۲۰۲۵۰۰ تومان میشود. (توجه کنید که ارسال به ترمینال غرب یا شرق مشمول هزینه ای بیشتر از ۱۵۰۰۰ تومان است که قبل از ارسال به اطلاع شما میرسد)

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت ۱۵۰۰۰ تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما ۱۸۷۵۰۰ تومان میشود. (هزینه ارسال را به پیک پرداخت می کنید)

مثال دو: فرض کنید می خواهید تعداد ۳۰۰ عدد کارت عروسی سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۵۰۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  ۱۵۰۰۰۰ تومان می شود. می خواهید متن کارت عروسی تان مشکی چاپ شود، هزینه چاپ هم ۲۰۰۰۰ تومان می شود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک تا باربری یا ترمینال جنوب دریافت می شود. پس کل مبلغ پرداختی شما ۱۸۵۰۰۰ تومان میشود.(توجه کنید که ارسال به ترمینال غرب یا شرق مشمول هزینه ای بیشتر از ۱۵۰۰۰ تومان است که قبل از ارسال به اطلاع شما می رسد)

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت ۱۵۰۰۰ تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما ۱۷۰۰۰۰ تومان می شود. (هزینه ارسال را به پیک پرداخت می کنید)

مثال سه: فرض کنید می خواهید تعداد ۱۰۰ عدد کارت عروسی سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۵۰۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  ۵۰۰۰۰ تومان می شود. می خواهید متن کارت عروسی تان رنگی (طلایی یا نقره ای) چاپ شود، هزینه چاپ هم ۲۵۰۰۰ تومان می شود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک تا باربری یا ترمینال جنوب دریافت می شود. پس کل مبلغ پرداختی شما ۹۰۰۰۰ تومان می شود.(توجه کنید که ارسال به ترمینال غرب یا شرق مشمول هزینه ای بیشتر از ۱۵۰۰۰ تومان است که قبل از ارسال به اطلاع شما می رسد)

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت ۱۵۰۰۰ تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما ۷۵۰۰۰ تومان می شود. (هزینه ارسال را به پیک پرداخت می کنید)

مثال چهار: فرض کنید می خواهید تعداد ۱۰۰ عدد کارت عروسی سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۵۰۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  ۵۰۰۰۰ تومان می شود. می خواهید متن کارت عروسی تان مشکی چاپ شود، هزینه چاپ هم ۲۰۰۰۰ تومان می شود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک تا باربری یا ترمینال جنوب دریافت میشود. پس کل مبلغ پرداختی شما ۸۵۰۰۰ تومان می شود.(توجه کنید که ارسال به ترمینال غرب یا شرق مشمول هزینه ای بیشتر از ۱۵۰۰۰ تومان است که قبل از ارسال به اطلاع شما میرسد)

اما اگر ساکن اردبیل باشید، نیازی به پرداخت ۱۵۰۰۰ تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما ۷۰۰۰۰ تومان می شود.(هزینه ارسال را به پیک پرداخت می کنید)

0