ماشین عروس

نمایش 1–12 از 26 نتیجه

ماشین عروس یکی از رسم ثابت ما ایرانیان برای برگزاری مراسمات عروسی و نامزدی می باشد. در هر مراسم عروسی داماد متناسب با بودجه و توان مالی خود از خودروی خود یا خودروی دیگری را تزیین کرده و عروس را با آن به خانه بخت می برد.

تاریخچه پیدایش ماشین عروس

اولین ماشین عروس متعلق به خودروی دایملر در سال 1903 می باشد که سر آغاز تزیین ماشین  از این تاریخ شروع شده است. این ماشین سال 1903 در عروسی “جیمز آندروز” و “رزا گوا” در “وستون سوپرماری” انگلیس استفاده شده است.

در گذشته حیوانات مانند اسب و الاغ بصورت تزیین شده با پارچه های سنتی در رنگ ها و اشکال مختلف یا در کشورهای اروپایی ارابه و کالسکه های خاص که بصورت زنگی تزیین شده بود برای انجام مراسم عروس برون استفاده می شد.

این رسم بعدا با پیدایش ماشین و خودرو شکل رسمی و جنبه جدیدی به خود گرفت تا اینکه در بین چوامع مختلف بخصوص ایرانیان به یک رسم ثابت و جدا ناپذیر در برگزاری مراسم عروسی تبدیل شد.

تزیین ماشین عروس

با رسمی شدن حضور ماشین در مراسمات خدمات گل فروشی با طراحی پکیج های مختلف در مدلهای مختلف تزیین ماشین عروس با گلهای مصنوعی و طبیعی زمینه کاری جدیدی ایجاد کردند.

هم اکنون متناسب با هر بودجه و نوع خودرو انواع خدمات تزیین ماشین عروس انجام می پذیرد. ما در فروشگاه فلورا هم با سفارش خدمات تزیین ماشین طرح های متنوعی با گلهای مختلف برای هر نوع مدل و رنگ ماشین‌ها در نظر گرفته ایم.

اگر قصد برگزاری مراسم عروسی دارید و نگران هزینه آن هستید ما از طرح های اقتصادی تا طرح های کلاسیک و لاکچری را در نظر گرفته‌ایم. کافی است متناسب با پرسنوای و شخصیت خود هر کدام از طرح های تزیین ماشین را سفارش دهید تا برای شما آماده کنیم.