فروشگاه اینترنتی فلوراستور
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

کارت عروس

نمایش دادن همه 11 نتیجه

کارت عروس به انگلیسی wedding card یا همان کارت دعوت، یک کارت پستال دعوت می باشد که می تواند به صورت دست ساز یا سفارشی بصورت چاپ شده با متن و طرح دلخواه می باشد که برای مهمانان یک مراسم عروسی، نامزدی یا خصوصی تهیه و ارسال می شود.

تنوع بالای کارت عروس در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در جنسیت‌های کاغذی، مقوایی، پارچه ای یا ابریشمی، حصیری یا چوبی قابل تهیه و سفارش می‌باشد.

برخی از کارت‌های عروسی بصورت زرکوب، اکلیلی، پاپیون دار یا نگینی بصورت و شکل‌های متنوع در اندازه و طرح‌های تک برگ یا چند لایه تولید می‌شود.

کارت عروسی لوکس مدل 025

چرا کارت عروس مهم است؟

کارت عروس نشانه تیپ و شخصیت فردی شما برای معرفی و دعوت از مهمان می‌باشد. همیشه کارت‌های عروسی با دقت بالا توسط مهمان بررسی و مطالعه می‌شود پس باید در انتخاب طرح دقت لازم را داشته باشید.

از آنجایی‌که کارت‌های عروسی در طرح و مدل‌های متنوع با سبک‌های گوناگون تولید شده است بسته به نوع مراسم یا مهمان می‌توانید سفارش دهید.

کارت عروسی بسته به رنگ و طرح نیز می‌تواند جایگاه فردی شما از نظر اهمیت و ارزش دهی به مهمان را نیز برساند. پس باید دقت کنید کارت عروس که انتخاب می‌کنید متناسب با تیپ و شخصیت مهمانان شما باشد.

انتخاب شعر برای کارت عروسی

انتخاب شعر و متن برای کارت عروسی

انتخاب شعر و یکی دیگر از مهمترین کارهایی است که بعد از انتخاب کارت باید به آن توجه کنید.

تنوع و تعداد شعر و متن‌های متنوع بسته به مناسبت‌های مختلف در قالب شعرهای عاشقانه، شعرهای فانتزی، شعرهای عرفانی، شعر مذهبی یا متن نوشته های خاص در سایت فلورا در دسته متن نوشته و شعر برای شما قرار دادیم.

در انتخاب شعر دقت کنید متناسب با سن و نوع مهمانان از شعر و متن‌های رسمی، سنگین و احساسی استفاده کنید. از آنجایی‌که مراسم شما عروسی و خوشی است انتخاب شعرهایی که با مفهوم خرمی و شادابی را برساند مهم می‌باشد.

چه مدل کارت عروسی را انتخاب کنیم؟

با توجه به جنسیت و هزینه چاپ مدل‌های مختلفی ارایه داده شده است. ما در سایت فلورا کارت های عروسی را در مدل‌های کارت عروسی vip، کارت عروسی لوکس، کارت عروسی مجلسی، کارت عروسی فانتزی و کارت عروس اقتصادی و برخی از کارت‌ها را بصورت چاپ فوری انتخاب کرده ایم.

طرح و رنگ‌ها و جنس کاغذ کارت‌های عروسی را در اطلاعات هر محصول قرار داده شده است که پیشنهاد می‌کنیم عروس و داماد با همفکری و کمک هم یک مارت مناسب را انتخاب کنند.

حتما لازم نیست از کارت‌های عروسی یکسان برای تمام مهمانان استفاده کنید می‌توانید همزمان برای کارت عروسی از دو یا چند مدل دیگه بسته به نوع مهمان در سفارش استفاده کنید.

از نظر تزیین کارت های عروسی در طرح های روبان دار، نگین دار، گل دار، پارچه ای . مقوایی در رنگ ها و اشکال گوناکون در سایت فلورا استور در دسته سفارش چاپ کارت عروسی و دعوت  شامل صدها طرح با هر سلیقه و مدل از نظر قیمت های مختلف قرار دادیم.

رنگ کارت عروسی برای مراسم عروسی

رنگ ها برای تمام کارت های عروسی با بصورت سفید، به به رنگ کرم، خاکستری و طرح دار طلایی طراحی و ارایه می‌شود.

طرح های ابرو بادی و گل داری قدیمی از رده خارج هستند. عموما رنگ کرم و سفید با ترکیب نواری طلایی یا خاکستری یا هر رنگ ملایم دیگر مناسبترین گزینه می‌باشد.

عواملی که در قیمت کارت عروس تاثیر گذار است.

اگر دوست دارید کارت عروسی اقتصادی تهیه کنید سراغ طرح های متن ساده بروید. برخی از کارت‌ها بصورت چاپ برجسته و طلایی چاپ می‌شود که هزینه این کارت‌ها بیشتر از کارت‌های اقتصادی می‌باشد.

ولی اگر پرستیژ و مهمان شما خاص هستند سعی کنید متناسب با سطح و لول خانوادگی خود از کارت‌های مناسب انتخاب و سفارش دهید.


برای سفارش کارت عروسی به کجا مراجعه کنیم؟

می توانید به فروشگاه های خدمات چاپ کارت در شهر خود مراجعه کنید. اگر وقت و حوصله کافی ندارید می توانید از فروشگاه اینترنتی فلورا کارت های جدید خود را انتخاب و سفارش دهید تا برای شما چاپ و ارسال شود.

آیا هزینه چاپ و کارت عروسی به یک قیمت می باشد؟

خیر خود طرح خام کارت عروسی با قیمت چاپ فرق دارد. بسته به طرح و سفارش متن ممکن است روی کارت عروسی بصورت طلا کوب، دیجیتال یا برجسته متن چاپ شود. که هر کدام در قیمت کارت تاثیر گذار است.