دانلود طرح پس زمینه آتلیه قصر 2

دانلود طرح پس زمینه آتلیه قصر 2 سری دوم از مجموعه پس زمینه های با کیفیت عالی جهت استودیو دیجیتال طراحی عکس با موضوعات مختلف عروسی و فشن می باشد که می توانید در ادامه دانلود کنید.

دانلود طرح پس زمینه آتلیه قصر 2

تنوع بالای طرح و پس زمینه های مدل آماده لاکچری که مربوط به داخل قصر و خانه های بزرگ باشد بسیار زیاد است . در این مجموعه ما منتخبی از گلچین و بهترین پس زمینه های دکوری قصر جهت طراحی عکس ژورنال را برای شما انتخاب کرده ایم.

در این طرح شما می توانید تا سه مدل متنوع از دکور یک خانه سلطنتی را در مدل های خود عکاسی کنید. یکی از طرح ها با مبل و طرح شومینه می باشد و طرح دیگر ما جلوی پنجره با چیدمان رویایی می باشد.

دانلود طرح و پس زمینه عکس برای آتلیه عروس

این مجموعه مناسب طراحان و استودیو های عکاسی می باشد که هزینه یک آتلیه مجهز دکوری یا فضای کافی برای ایجاد آن را ندارند مناسب می باشد.

 

در این طرح شما متناسب با زاویه طرح پس زمینه عکاسی خود را انجام و با این پس زمینه ها ادغام خواهید کرد. پیشنهاد می کنیم از مجموعه آموزشی طراحی عکس در آتلیه دیجیتال را تهیه کنید.

تکنیک و روش های طراحی عکس و ترکیب آنها با پس زمینه ها بصورت حرفه ای با نرم افزار فتوشاپ  برای شما عزیزان شرح و آموزش داده شده است.

RIAL 60,000 – خرید