افکت زمینه پوششی نور و ذرات و باران و غیره

افکت زمینه پوششی نور و ذرات و باران و غیره مجموعه ای کامل در قالب هزاران طرح زمینه پوششی از جلوه های متنوع نوری ، بارانی ، برفی ، دود و مه ، ذرات ریز و درست و غیره می باشد که می توانید در این مجموعه ویژه در دسترس داشته باشید.

افکت زمینه پوششی نور و ذرات و باران و غیره

تنوع بالای افکت های پوششی تصاویر برای طراحی عکس و پوسترهای آتلیه در قالب های انتزاعی ، رویایی و ژورنالی در این مجموعه بصورت کامل برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

در این مجموعه شما به تنوع بالایی در موضوعات مختلف مربوط به ذرات را برای ایجاد هاله و پوشش روی تصویر دسترسی خواهید داشت که کمک می کند تصاویر و عکس هایی با کیفیت و زیبایی خاصی را طراحی کنید.

 

افکت های پوششی در طراحی به چه منظوری استفاده می شود ؟

سوالی که اگر زیاد با این مدل از طرح های آماده سر و کار ندارید و یا اینکه قصد دارید آلبوم های ژورنال متنوع با پس زمینه های رویایی طراحی کنید این مجموعه کمک بسیار زیادی به شما در امر طراحی میکند.

این مجموعه شامل 22 مجموعه متنوع از ذرات مختلف شامل نور ، ستاره ، گرد و غبار ، بارش برف ، بارش باران، بارش خط و خطوط ، نویز و پارازیت ، بارش خطوط طلایی ، انواع مه و دود ، جلوه های جادویی و نورانی و غیره را شامل می شود.

در ادامه برخی از تصاویر و نمونه عکس های طراحی شده با این مجموعه را می توانید مشاهده نماید. حجم این مجموعه 2 گیگ و پانصد مگابایت می باشد.

 


RIAL 60,000 – خرید